Hotel Loutanis

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Kolymbia
Ubytování Hotel Loutanis
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře – vše formou bufetu. Občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Popis ubytování

VybaveníHotelový areál se skládá ze tří budov (hlavní budovy a dvou vedlejších budov) a disponuje recepcí, barem, bazénem, dětským bazénem, slunečníky a lehátky u bazénu, snack barem u bazénu, společenskou místností, TV místností, restaurací, dětským hřištěm, zahradou a trezorem na recepci. Připojení Wi-Fi zdarma v lobby.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek disponují vlastním sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek cca 6 EUR/den), televizí, telefonem a balkonem. Za příplatek možnost objednání pokoje typu Superior.Sport a zábavaStolní tenis, minifotbal, volejbal, aerobik, vodní pólo a vodní sporty na pláži.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel, který je určen pro nenáročné klienty se nachází v blízkosti oblasti Kolymbia, v její klidnější části, cca 23 km od města Rhodos, 12 km od Faliraki a 6 km od golfového hřuště v Afandou. Hosté mají možnost navštívit 2 krásné písčito-oblázkové pláže. Pláž v Afandou je vzdálená cca 600 m a pláž v Kolymbii cca 700 m. Hotel svým hostům nabízí transfer minibusem na pláž.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.