Hotel Lutania Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Kolymbia
Ubytování Hotel Lutania Beach
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 29 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře – vše formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 – 24.00) lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Popis ubytování

VybaveníVstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení, bar, snack bar, restaurace, bazén, trezor na recepci (za poplatek), společenská místnost, dětské brouzdaliště.UbytováníDvoulůžkové prostorné pokoje s možností jedné až dvou přístýlek pro děti do 14 let nebo jedné přistýlky pro osobu nad 14 let disponují vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, fén), TV-SAT, telefonem, klimatizací, ledničkou, balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoje směrem na moře anebo pokoje s vlastním bazénkem. Příplatek za pokoj směr moře: 1200 Kč/osoba/10 nocí, příplatek za pokoj směr moře: 1320 Kč/osoba/11 nocí.Sport a zábavaPříležitostní večerní programy na hotelu, pestrá nabídka vodních sportů na pláži, kulečník, tenisový kurt.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel se nachází přímo na dlouhé oblázkové pláži, na východním pobřeží v oblasti Kolymbia, cca 25 km od města Rhodos. Hotel je situován v idylickém prostředí, obklopený bujnou zelení a kvetoucí zahradou. Centrum města Kolymbia je vzdálené cca 500 metrů a nachází se zde mnoho taveren, barů a obchodů.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.