Hotel Neapolis - Dotované pobyty 50

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Chalkidiki, Polychrono
Ubytování Hotel Neapolis
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 16 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
příjemně zařízený hotel se nachází v centru letoviska Polychrono na konci promenády, cca 85 km od letiště v Soluni. Hotel je situován přímo na pláži. Obchůdky, trhy s čerstvou zeleninou, restaurace a taverny se nacházejí v blízkém okolí hotelu.

Vybavenost
vstupní hala s recepcí, WiFi v lobby zdarma, restaurace, pizzerie, bar, kavárna, trezor za poplatek.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa.

Pláž
písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma k zakoupenému nápoji v baru.

Sport a zábava
nabídka vybraných vodních sportů za poplatek.

Náš názor
oblíbený hotel s polohou přímo na pláži a dobrou dostupností promenády.

Popis stravování

Stravování Polopenze - snídaně a večeře.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceChalkidiki leží v severní části řecké pevniny, v jihovýchodní části kraje střední Makedonie, kde vybíhajído Egejského moře tři ostny Poseidonova trojzubce. Výběžky tří prstů poloostrova jsou pokryty horskýmimasivy s překrásnou zelení, které střeží nejvyšší hora Itamos vysoká 808 m n.m. Poloostrov Chalkidikinabízí jedinečné prostředí, lesnaté horské terény vhodné k turistickým procházkám, čistý vzduchi ozdravné termální prameny. To vše na dosah od křišťálových průzračných vod Egejského moře a bílýchpísčitých pláží. Jedinečnou atmosféru poloostrova doplňují historické památky, tiší svědci dávnéminulosti. Oblíbená letoviska naleznete na nejzápadnějším „hrotu“ trojzubce, na poloostrově Kassandra.Pokud jste milovníky přírodních krás, zamilujete se do prostředního „prstu“ poloostrova Sithonie. Třetíz „hrotů“ Poseidonova trojzubce Athos je z větší částí tvořen mnišskou republikou, kde je přístup turistůmznačně omezen a ženám pak naprosto odepřen. Rozhodně nezapomeňte ochutnat jedinečnoua velmi chutnou řeckou kuchyni se zajímavými kombinacemi chutí a vůní. Olivy, fíky, jedlé kaštany patřívedle vynikajících vín, oleje, medu a sýrů k místním specialitám. Tzatziki, souvlaki, musaka, skopovéči jehněčí maso připravené na grilu, dolmades a salát choriatiko získávají na chuti s jemnou pálenkourakií, našince rozhodně potěší skvělé řecké pivo Mythos. Chalkidiki je ideální lokalitou i pro výletydo vnitrozemí Řecka.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.