Hotel Smartline Ellia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Lardos
Ubytování Hotel Smartline Ellia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All inclusive: Snídaně (7.00−10.00), oběd (12.00−14.00) a večeře (19.00−21.00) formou bufetu, zmrzlina (15.00−17.00), místní nealkoholické nápoje, pivo a víno (10.30−23.00), místní destiláty (18.00−23.00).

Popis ubytování

UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (zdarma 15.6.−15.9., ostatní měsíce 7 €/den), lednice, TV/SAT, sejf (20 €/týden), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

U tohoto hotelu nabízíme další typy pokojů:

Hotel SMARTLINE ELLIA 3* rodinné pokoje až pro 4 osoby

Popis lokality ubytování

OkolíHotel sestávající z několika budov rozmístěných v udržované zahradě je situován v poklidném letovisku
Lardos jen 300 m od krásné písčito‑oblázkové
pláže. Nedávná renovace společných hotelových prostor
přinesla svěží design a minimalistický styl typický pro známou hotelovou síť Smartline. Hosté mohou využít
služeb recepce s Wi‑Fi
zdarma, restauraci s terasou s pěknými výhledy na moře, bar, pool bar, 2 venkovní
bazény se slunečníky a lehátky zdarma, dětský bazén a hřiště, stolní tenis, volejbal, šipky, minifotbal a za
poplatek kulečník a minimarket. Nově vybudovaný akvapark nabízí skluzavky pro děti i dospělé (za poplatek - dospělý 15 eur/den, dítě do 14 let 10 eur/den). Menší letovisko Lardos, lemované dlouhou pláží, nabízí několik obchůdků
a restaurací. Noční život zde nehledejte, můžete však za ním vyrazit do sousedního Pefkosu. Jen 3 km odsud
je malebná písečná pláž Glystra, jedna z nejoblíbenějších na ostrově. Starověké město Lindos se svou
proslulou a pro řeckou turistiku ikonickou johanitskou pevností je vzdálené jen 7 km a je dostupné i místní
autobusovou dopravou, zastávka je přímo u hotelu.

Program zájezdu

Popis

Pláž: 300 m | ZDARMA: klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi‑Fi, lehátka a slunečníky u bazénu | Akvapark

OSTRAVA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ

Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Ostravě za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 550 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 880 Kč. Službu „parkování na letišti v Ostravě“ je nutné uvést do smlouvy o zájezdu do příplatků a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.

DOPRAVA

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety pro pobyty 10/11 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy – úterý/pátek. Odlety pro pobyty 7 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy – pátek/pátek.

BRNO - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ

Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Brně za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 690 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 890 Kč, cena parkování do 15 kalendářních dnů je 1390 Kč. Službu „parkování na letišti v Brně“ je nutné uvést do cestovní smlouvy a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.

PRAHA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ

Parkujte pohodlně a bezpečně u letiště v Praze. Díky našemu PROMO KÓDU získáte nižší cenu. Parkování na hlídaném parkovišti firmy Go parking.

SLEVY PRO SENIORY

Všem osobám starším 55 roků bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši 10 % ze základní cenyzájezdu. Maximální výše této slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně bez ohledu na věk. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

Příplatky

jednolůžkový pokoj (os/noc) - 1040,- Kč | komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | parkování na letišti v Brně (1 vozidlo/pobyt) - 890,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET TAM (zavazadlo/let) - 500,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET ZPĚT (zavazadlo/let) - 500,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 290,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 290,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM (os/let) - 350,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 490,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 490,- KčTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.