Hotel Stafilia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Lardos
Ubytování Hotel Stafilia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 351 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze: Snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu. Během dne si můžete objednat lehké občerstvení a nápoje ve snack baru u bazénu nebo oběd v restauraci.

Popis ubytování

UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností
1 přistýlky, klimatizace
(8 €/den), lednice, TV/SAT,
fén, koupelna a balkon nebo
terasa.

Popis lokality ubytování

OkolíRodinný hotel sestává z několika budov umístěných v upravené zahradě přímo u nádherné oblázkové pláže.
Pro vaše pohodlí jsou na pláži připravena lehátka a slunečníky zdarma, příjemný stín nabízí také vzrostlé
tamaryšky. K vybavení hotelu patří recepce s možností pronájmu sejfu (15 €/týden), Wi‑Fi
ve společných
prostorách zdarma, restaurace, snack/pool bar, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, s lehátky, slunečníky
a venkovní sprchou zdarma, dále plážový volejbal, stolní tenis a menší dětské hřiště. Minimarket je
400 m od hotelu. Několik taveren naleznete v sousedním letovisku Kiotari (4 km), kam můžete dojít příjemnou
procházkou po pláži, nebo v Lardosu (3 km). Malebný Lindos s typickými bílými domečky a antickou
Akropolí, ale i s nabídkou taveren a obchůdků, můžete navštívit autobusem nebo lodí. Jen 1 km od hotelu
je oblíbená písečná pláž Glystra s pozvolným vstupem do moře. Pro poznávání krás ostrova na vlastní pěst
si neváhejte zapůjčit auto nebo skútr. Doporučujeme všem, kteří hledají klidnější místo a krásné koupání.

Program zájezdu

Popis

Pláž: 0 m | ZDARMA: lednice, TV/SAT, Wi‑Fi, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

PRAHA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ

Parkujte pohodlně a bezpečně u letiště v Praze. Díky našemu PROMO KÓDU získáte nižší cenu. Parkování na hlídaném parkovišti firmy Go parking.

OSTRAVA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ

Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Ostravě za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 550 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 880 Kč. Službu „parkování na letišti v Ostravě“ je nutné uvést do smlouvy o zájezdu do příplatků a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.

DOPRAVA

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety pro pobyty 10/11 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy – úterý/pátek. Odlety pro pobyty 7 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy – pátek/pátek.

BRNO - AKCE PARKOVÁNÍ ZDARMA

U tohoto zájezdu u odletů z Brna nabízíme našim zákazníkům přihlášeným do 31. 3. 2017 možnost parkování na letišti v Brně ZDARMA. Požadavek na zajištění parkování je nutno uvést ve smlouvě o zájezdu ihned při přihlášení a nelze jej uplatňovat zpětně.

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Všem klientům, kteří si koupí pobytový do 31.3.2017, bude poskytnuta sleva ve výši: 10 % do 31. 12. 2016 8 % do 31. 01. 2017 6 % do 29. 02. 2017 4 % do 31. 03. 2017 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili zájezdu organizovaného naší cestovní kanceláří) bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši: 12 % do 31. 12. 2016 10 % do 31. 01. 2017 8 % do 28. 02. 2017 6 % do 31. 03. 2017 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO SENIORY

Všem osobám starším 55 roků bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši 10 % ze základní cenyzájezdu. Maximální výše této slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně bez ohledu na věk. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

Příplatky

jednolůžkový pokoj (os/noc) - 920,- Kč | komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | parkování na letišti v Brně (1 vozidlo/pobyt) při nahlášení do 31. 3. 2017 - zdarma | parkování na letišti v Brně (1 vozidlo/pobyt) - 890,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET TAM (zavazadlo/let) - 500,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET ZPĚT (zavazadlo/let) - 500,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 290,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 290,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM - 350,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 490,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 490,- KčTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.