Hotel Sunrise

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Zakynthos, Tsilivi
Ubytování Hotel Sunrise
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) bufetovou formou, odpolední snack, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00) v místech a v časech určených hotelem.

Popis ubytování

PolohaMenší hotelový komplex jednopatrových budov s udržovanou zahradou a přátelským prostředím se nachází cca 1 km od centra střediska a cca 8 km od letiště; nejbližší obchody a bary cca 400 m od hotelu, autobusová zastávka cca 100 m od hotelu. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (18+).VybaveníVstupní hala, recepce, restaurace, bar, WiFi v areálu hotelu zdarma, terasa s bazénem; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), TV, WiFi, telefonem, chladničkou a balkonem; za poplatek klimatizace (6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den).Sport a zábavaStolní tenis, šipky; za poplatek kulečník.PlážPísčitá pláž Tsilivi s pozvolným vstupem do moře, oceněná Modrou vlajkou, se nachází cca 1,2 km od hotelu (hotelový bus 3x denně zdarma), lehátka a slunečníky za poplatek (cca 8 EUR/set).Tipy pro správnou volbu- klidná dovolená- udržovaná zahrada- výborná kuchyně- pouze pro dospělé osoby (18+)

Popis lokality ubytování

StřediskaJeště nedávno klidné středisko je nyní druhé nejži vější turistické místo ostrova hned po Laganas s nepřebernou nabídkou barů, taveren, obchůdků a dalších možností večerní zábavy. Leží na východě ostrova a jeho výhodou je oddělení živého centra od hotelové části střediska, která leží v klidném přírodním prostředí na pěkné pláži. V neposlední řadě je výhodou i blízkost do metropole ostrova Zakynthos, kam lze dojet městským autobusem. Transfer z letiště trvá asi 40 minut.

Program zájezdu

Trasa

Zakynthos - Brno - Ostrava - ZakynthosPraha - Zakynthos - PrahaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.