Kamari Beach

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Rhodos - Lardos
Název ubytování Kamari Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 059 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětské židličky, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Maximální počet osob nelze v pokoji A2A/A3A dětskou postýlkou překročit.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Snacky od 11.00 do 12.00 h. Káva, čaj a zmrzlina od 15.00 do 17.00 h.

Popis ubytování

USPklidný hotel s renovovanou hlavní budovou přímo na pláži

možnosti pro nakupování cca 50 m

ideální hotel pro nenáročnou dovolenouPopis hoteluKlidný hotel s renovovanou hlavní budovou přímo na pláži. Možnosti pro nakupování cca 50 m. Ideální hotel pro nenáročnou dovolenou.Plážpřímo na oblázkovo – písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Vybavení130 pokojů rozdělených do 2 podlažní hlavní budovy a 10 vedlejších budov. Přijímací prostor s recepcí, trezory k pronajmutí (cca 17,5 €/týden), koutek se sat. TV, klimatizovaná restaurace, bar s terasou. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a samostatný dětský bazén, opalovací terasa a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)v roce 2016 zrekonstruované pokoje.
Dvoulůžkové pokoje superior (A2A/A3A): klimatizace (15.6.-14.9., jinak za poplatek cca 8 €/den), sat. TV, sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa.
Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B) s výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako A2A.
Rodinné pokoje superior (A2D/A3D/A4D): cca 35 m2, 1 místnost, vedlejší budova, jinak jako A2A.Sport/aktivityza poplatek: biliár, vodní sporty na pláži (cca 200 m) od místních poskytovatelů.InternetWiFi v lobby zdarma.Infomístní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:
21% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2018, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2019Dětská sleva (F)A2A/A2B: 1 dítě (do 11,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2D: 1 až 2 děti (do 16,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu.Cena zájezdu zahrnujeubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohahotel leží v klidné oblasti. Možnosti pro nakupování cca 50 m, místní centrum letoviska Lardos cca 2 km. Zastávka autobusu cca 200 m. Letiště cca 60 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.