Kipriotis Panorama Hotel & Suites

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Kos - Psalidi
Ubytování Kipriotis Panorama Hotel & Suites
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: aqualand s miniklubem v sesterském hotelu Kipriotis Aqualand (za poplatek), samostatný dětský bazén a dětský park.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 11.30 h. Tematické večere. Snacky od 11.30 do 16.00 h., zrmzlina od 10.00 do 18.00 h., zákusky od 16.00 do 18.00 h., půlnoční snacky od 23.00 do 24.00 h. Večeře také možné v a-la-carte restauraci (nutná předchozí rezervace). Nealkoholické nápoje, víno a pivo k hlavním jídlům. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení.

Popis ubytování

USPnádherný hotel s překrásným výhledem na moře

pouze 250 m od oblázkové pláže

u hotelu cyklostezkaPopis hoteluNádherný hotel s překrásným výhledem na moře. Pouze 250 m od oblázkové pláže. U hotelu cyklostezka.Plážcca 200 m od oblázkové pláže (vhodné boty do vody). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.Vybaveníhotel disponuje 253 pokoji, přijímací halou s recepcí, výtahy, hlavní restaurací, 3 a-la-carte restaurace (středomořská, řecká a rybí - za poplatek), barem, Red Sky barem v 7. patře hotelu s panoramatickým výhledem (za poplatek) a minimarketem. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény, terasy na opalování a bar u bazénu. Lehátka, podložky a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky u bazénu na kauci.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): s chladničkou (na přání minibar za poplatek), klimatizací, trezorem, sat. TV, telefonem, vanou, WC, fénem, balkonem nebo terasou.
Dvoulůžkové pokoje (A2B) s výhledem na moře, jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Superior pokoje (A2G): kompletně zrekonstruované a disponují setem pro přípravu kávy a čaje, výhledem na moře, jinak jako A2A.
Junior suite (A2C/A3C/A4C): prostornější, s posezením, výhled na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.
Junior suite (A2E/A3E/A4E) v hlavní budově a s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A.
Superior junior suite (A2H/A3H/A4H): kompletně zrekonstruované, set pro přípravu kávy a čaje, boční výhled na moře, jinak jako A2A.
Superior junior suite (A2I/A3I/A4I): s výhledem na moře, jinak jako A2H.
Superior suite (A2J/A3J): zrekonstruované, set pro přípravu kávy a čaje, boční výhled na moře, rozestýlání postele, jinak jako A2A.
Suite (A2D/A3D): navíc s obývací ložnicí, výhled na moře, jinak jako A2C.
Bezbariérové pokoje: na vyžádání.Sport/aktivityzdarma: fitness (v rámci Kipriotis resortu), stolní tenis (v sesterském hotelu Kipriotis Village, rakety za poplatek). Decentní denní animační program a několikrát týdně živá muzika. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, kurzy a služby osobního trenera ve fitness a tenis (rakety za poplatek).Internetinternetový koutkek a WiFi (za poplatek, pro hosty s all inclusive zdarma).Wellnessza poplatek: masáže, sauna a wellness centrum.Infoslužby delegáta: prostřednictvím Connected Service; platba kartou: VISA, MasterCard; místní kategorie: D.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2018, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2018

výhodná nabídka:


10% sleva z ceny ubytování pro osoby starší 60 let

Joker pokojeCena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohav mírném kopci. Možnosti pro nakupování, bary a restaurace cca 400 m. Město Kos cca 3 km. Zastávka autobusu v blízkosti hotelu. Letiště cca 28 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.