Konstantina

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Konstantina
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 843 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Agiokampos je malá, turistická vesnice umístěná 150 km jižně od Soluně. Výhodou tohoto místa je okouzlující, 11 km dlouhá pláž, která prochází postupně přes tři vesnice: Velika, Sotiritsa a Agiokampos. Pláž se zalidňuje hlavně o víkendech v létě a v srpnu, kdy Řekové jezdí na dovolenou. Atmosféra tohoto místa je opravdu řecká, rustikální a rodinná. Taverny vaří ,,pro své" a spíše zde nepotkáme dav turistů ze Záp. Evropy. V okolí najdeme 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu), obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny a několik nočních klubů s diskotékou a bankomat. V Sotiritse je také lékařská služba a lékárna. Na pláži, vedle křišťálově čisté vody a výhledů na okolní kopce, na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. Studia Konstantina se nacházejí v druhé pobřežní linii, blízko pláže a hlavní ulice. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3 - 3,5 hodiny.

Pláž
Studia Konstantina se nacházejí cca 70 m od široké, písčito-oblázkové pláže. Pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
Pěkně upravené zelené plochy, gril, zahradní nábytek.

Pokoje
Příjemná a funkčně zařízená studia Konstantina se skládají z obývacího pokoje, jež slouží současně jako ložnice pro 2 osoby, a kuchyňského koutu se základním vybavením - v části studií jsou to 2 pokoje (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelna s WC a malý balkon/terasa (balkóny a terasy tvoří společnou sekvenci). Kromě toho satelitní TV, klimatizace (individuálně nastavitelná, za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky a čisticí prostředky ve vlastní režii. Bez možnosti postýlky.

Strava
Vlastní. Je zde možnost doplatku do All inclusive light (podávaný v taverně v Agiokamposu): Snídaně a večeře formou bufetu. Oběd ve formě jednoho jídla typu souvlaki nebo moussaka s přísadami, polévkou dne a salátu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů podávaných v hodinách 10:00-22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipouro, nebo místní, silný alkohol). Děti do 12 let obdrží All inclusive zdarma (pokud si ostatní členové rodiny zakoupili All Inclusive). Doplatek do All Inclusive light zahrnuje bar v polské zóně. Možnost příplatku za bar v polské zóně: ​​nealkoholické nápoje, pivo, bílé a červené víno.

Sport a zábava
POLSKÁ ZÓNA. Nemožné si nechat ujít! Hry, soutěže, sport, tématické akce, grilování a nové dovolenkové známosti. Vše polsky a s úsměvem! Zveme Vás na zábavu 7x týdně od 18:00 do 23:00 v období od 26.04 do 04.10.

Internet
V hotelu je bezdrátová Wi-Fi síť.

Místní kategorie
Tři klíče

Náš názor
Elegantní, prostorná a pohodlná studia Konstantina se nacházejí v blízkosti pláže a promenády. Doporučujeme doplatek do All inclusive, což Vám umožní vytvořit kompletní dovolenou za velmi výhodnou cenu. Velmi doporučujeme integraci mezi ostatními rekreanty v polské zóně. Pevně stavíme na zábavě a garantujeme, že strávená dovolená v Agiokamposu rozhodně nebude nudná.

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.