Kouros Palace

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kos, Mastichari
Název ubytování Kouros Palace
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 19 954 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel vysoké třídy je situován na malém kopci, ze kterého se rozprostírá malebný výhled na Egejské moře. Hotel Kouros Palace se nachází cca 3 km od malého přímořského městečka Mastichari, kde jsou obchody, taverny a restaurace obklopující malý přístav. Letiště je vzdáleno cca 7 km a město Kos cca 22 km.

Pláž
Hotel Kouros Palace se nachází cca 250 m od veřejné písečné pláže. Pozvolný sestup do moře. Slunečníky a lehátka na pláži - za poplatek. Plážové osušky - za zálohu.

Vybavení
Hotel Kouros Palace byl postaven v roce 2013.
24hod. recepce, klimatizovaná hlavní restaurace podávající jídla formou bufetu, snack bar u bazénu, 2 sladkovodní bazény, 2 samostatné dětské bazény, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za poplatek půjčovna aut, skútrů, kol, masáže, mini market a obchod se suvenýry. Pro děti: dětské hřiště.

Pokoje
Hotel Kouros Palace má okolo 200 elegantních a moderních pokojů s výhledem na moře. Našim klientům nabízíme standardní pokoje pro 2 osoby (možnost max. 1 přistýlky pro dospělého nebo pro dítě) a rodinné pokoje pro max. 4 osoby, rozdělené do 2 pokojů. V pokoji koupelna (WC, sprchový kout nebo vana), vysoušeč vlasů, satelitní TV, telefon, lednička, klimatizace (zdarma), trezor (zdarma), balkon nebo terasa.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Během obědů a večeří jsou podávány nealkoholické nápoje, pivo, víno a zmrzlina. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v určených barech: hlavní bar (10:00-23:00), bar u bazénu (10:00-18:00), ve kterém je také podáváno občerstvení: sendviče, pizza, palačinky, káva a čaj se sušenkami a také zmrzlina.

Sport a zábava
Animace 6 dní v týdnu. Hosté mají k dispozici také stolní tenis (zdarma) a kulečník (za poplatek). Pro děti: dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných částech hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Jiné
http://www.kourospalace.com/en/

Náš názor
Luxusní hotel Kouros Palace se nachází v klidném prostředí s krásným výhledem na křišťálově čisté moře. Doporučuje zejména těm, kteří chtějí klidnou dovolenou, ale také vysoký standard nabízených služeb.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až přeposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety z: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Rzeszów, Łódź a Wrocław. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu uvedeno jinak a další osobní výdaje.JinéKOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v hospodě 8 EUR; 1 l vody - 1.5 EUR; pivo v baru od 1.5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem na dovolenou.

KOS
Ostrov známý také jako ostrov Hippokrata, otce medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. Vzhledem k tomu, že se na ostrově podařilo zachovat skutečně řeckou atmosféru a styl života místních zde v posledních letech cestovní ruch kvete.

Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova a rozkládá se ve všech směrech od malebného přístavu, kde kotví nespočet výletních lodí. Půvabné staré město by rozhodně nemělo během návštěvy ostrova uniknout Vaší pozornosti. Procházka města by měla končit u 700 let starého stromu, tzv. Hippokratova platanu. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.

Tigaki
Místo v blízkosti města Kos je známé svými krásnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a milovníky vodních sportů a koupání.

Marmari
Malé turistické městečko, které bylo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době je díky jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově jednou z nejoblíbenějších destinací pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své – široká nabídka uspokojí opravdu každého.

Mastichari
Tento malý rybářský přístav propojil životy místních s turistickou pohostinností. Rybáři stále vyplouvají na moře, proto místní taverny nabízejí čerstvé ryby a mořské plody - úlovky dne. Pláž v Mastichari je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Přilákává nejen turisty, ale i samotné obyvatele ostrova.

Kardamena
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek v jižní části ostrova. Kdysi bývalo rybářskou vesničkou a jeho přístav dodnes zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život místních i turistů. Na nábřeží u přístavu je mnoho kavárniček a restaurací, zatímco dále od centra města se nachází úžasné pláže s mělkou vodou ideální pro rodiny s dětmi. Další výhodou je krátká vzdálenost od letiště.Výlety v okolíPROZKOUMEJ OSTROV KOS - cena cca 40 EUR
Vezmeme Vás na místa, která stojí za to vidět: Asklépiův chrám (doplatek 4 EUR), malá řecká vesnice Zia, kde se zastavil čas, nádhernou zátoku s modrou až průzračně čistou vodou. Výlet začíná prohlídkou města Kos, Hippokratova platanu, antické agory a starého města. Poté navštívíme Asklépiův chrám. Poté Vás vezmeme do nejpůvabnější vesničky na ostrově Kos, zvané Zia, která se nachází na vrcholu hory Dikeos. Odtud budete mít nádherný výhled do okolí.

OSTROV NISSYROS - cena cca 40 EUR
Jeden z nejvíce vzrušujících výletů. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva spící sopky Poliviotis, která pokrývá téměř polovinu ostrova. Říká se, že Nissyros byl oddělena od Kosu právě po výbuchu sopky. Po dvacetiminutové cestě autobus vyjede do horní části sopky olivovými háji a zastaví uprostřed kráteru, který nabízí opravdu okouzlující výhled. Budete mít možnost se projít po kráteru a po prozkoumání sopky zbude ještě čas na oběd, návštěvu kláštera nebo na procházku po vesničce Mandraki.

KALYMNOS A PSERIMOS - cena cca 46 EUR
Výlet na moři v kombinaci s relaxací a krásnými výhledy. Pláž, slunce a lenošení! Na palubě lodi vynikající řecký oběd. Navštívíme ostrov obývaný 50 lidmi a hlavní centrum lovu hub v Řecku - Kalymnos, kde se podíváme na výrobní proces přírodních hub. Loď zakotví také na opuštěném ostrově, kde bude čas na potápění a osvěžující koupání v moři.

BODRUM (TURECKO) - cena cca 42 EUR (včetně přístavních poplatků)
Naše dobrodružství s Orientem začne v zálivu na ostrově Kos, odkud vyplouvá loď do Turecka. Plavba trvá cca 1 hodinu. V současné době je Bodrum jednou z nejoblíbenějších turistických destinací a je známá svým bazarem, kde si můžete koupit, např. kožené zboží (bundy, opasky, peněženky), hodinky, místní koření a sladkosti. Dozvíme se něco o historii středověkého hradu, který se nachází v blízkosti přístavu, bráně Mindos - pozůstatku po opevnění ze 4. století př.n.l. a starověkém divadlu.

Upozornění! Výlety jsou s polsky hovořícím průvodcem (při min. počtu 20 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich pořadatelem není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.