Kresten Palace

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Rhodos - Kalithea
Název ubytování Kresten Palace
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 735 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětské hřiště, dětský bazén.

Popis stravování

Stravování: polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně tematický večer. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Popis ubytování

USPhotel v blízkosti hlavního města

ideální poloha pro podnikání výletů

klidná poloha na okraji letoviskaPopis hoteluHotel v blízkosti hlavního města. Ideální poloha pro podnikání výletů. Klidná poloha na okraji letoviska.Plážmalá oblázkovo-písečná pláž cca 250 m. Lávka nebo schody do moře. Zátoka s dlouhou pláží v letovisku Kalithea, cca 2 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Vybavení285 pokojů rozdělených do hlavní budovy a 3 vedlejších budov. Přijímací hala s recepcí, restaurace, bar a obchod se suvenýry. Ve venkovní areálu sladkovodní bazén, terasa na opalování a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): chladnička, klimatizace (1.6.-30.9.), trezor k pronajmutí (cca 14 €/týden), sat. TV, telefon (za poplatek), vana, WC, fén a balkon nebo terasa.
Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): výhled na moře, jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): prostornější, opticky oddělená spací část pro 3. a 4. osobu, jinak stejné vybavení jako A2A.
Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): s výhledem na moře, jinak jako A2C.Sport/aktivityzdarma: fitness, stolní tenis, boccia, šipky, volejbal, minigolf. Denní a večerní animační program. Příležitostně řecký večer a hudba v koktejl baru. Za poplatek: biliár, tenis.InternetWiFi ve veřejných prostorech zdarma.Wellnessza poplatek: vířivka, masáže (na vyžádání), sauna a parní lázeň.Infoslužby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2018, 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2019, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2019Dětská sleva (F)A1A/A2A/A2B/A2S/A3C: 1 dítě (do 14,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohana okraji letoviska. Možnosti pro nakupování cca 500 m, zastávka autobusu cca 50 m. Hlavní město Rhodos a letovisko Faliraki cca 6 km. Letiště cca 20 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.