Leptokaria - studia Charis

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko pevnina - Olympská riviéra - Leptokaria
Název ubytování Leptokaria - studia Charis
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 121 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Busem, nástupní místa - základní odjezdová trasa CHRUDIM, PARDUBICE, H. KRÁLOVÉ, HOLICE, V. MÝTO, LITOMYŠL, POLICKA, SVITAVY, LETOVICE, BRNOCK si vyhrazuje právo změny. Pri skupinách nad 10 osob zastávky dle dohody i mimo trasu.V případě, že je na jednom nástupním místě méně než 8 cestujících, muže CK změnit zajištení dopravy těchto osob na jiný způsob dopravy nebo na veřejnou hromadnou s nárokem na úhradu jízdenky.
Slevy: Na dvě dospělé osoby má jedno dítě slevu na přistýlku. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1 a půl lůžka).

Vlastní doprava -1900,- Kč z katalogových cenDítě do 6 roků bez lůžka = 1.500,-

Dospělá osoba na přistýlce = -100/noc

Dítě do 15-ti roků na přistýlce = -250/nocSlevy platí při koupi za katalogové ceny, u last moment dle informace CK.
Cena nezahrnuje: PŘÍPLATKY:

Jednolůžkový pokoj +350,-/nocStravování: - polopenze 330,-/den

- večeře 215,-/denkompletní pojištění vč. léčeb. výloh a storna

dospělí 33,-/os./den

děti do 15 let 23,-/os./denNa místě se vybírá taxa ve výši cca 0,5 – 1,5€/pokoj/noc.

Popis stravování

Stravování: Vaření v kuchyňkách nebo lze dokoupit – večeře či polopenze, výběr z jídelního lístku, nápoje nejsou v ceně. Stravu lze prodávat i na méně dnů.

Popis ubytování

PopisAtraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře.

Pláž je písčitá, moře bez ježků.UbytováníPenzion CHARIS - 2-3 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s TV, cca 10 min. chůze od pláže. Studia jsou v 1. patře.

Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí).Další informaceVýlety: Olymp + Lifidra, Alikies, Kateriny - vodní park, Meteora, pirátská plavba, řecký večer,… Platí se na místě.Tip!!Týden zdarma!! - platí pro zájezdy s autobusovou dopravou

Při zakoupení termínu 7. 6. - 17. 6. čerpáte navíc ZDARMA pobyt od 30. 5. - 9. 6. a při zakoupení termínu od 15. 9. - 24. 9. čerpáte navíc ZDARMA pobyt od 22. 9. - 30. 9.

Program zájezdu

Program

Orientační časy odjezdů busu první den, přesný čas obdrží klienti cca týden před odjezdem. Hradec Králové - 05:00 Svitavy - 07:20 Brno - 09:00Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.