Lymberia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Rhodos - Faliraki
Název ubytování Lymberia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 322 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: miniklub 6x týdně, samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.30-23.00 h. Teplé a studené snacky 10.30-12.00 h. a 15.30-17.30 h.

Popis ubytování

USPhotel na klidném místě

6x týdně animační program

WiFi v lobby zdarmaPopis hoteluHotel na klidném místě. 6x týdně animační program. WiFi v lobby zdarma.Plážcca 700 m od krásné, oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Vybaveníhotel se 140 pokoji rozdělenými do hlavní a vedlejší budovy. Přijímací hala s recepcí, trezor na recepci k pronajmutí, koutek se sat. TV, bar s terasou, restaurace. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén s barem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): klimatizace (1.7.-12.9., 12h denně), chladnička, sat. TV, telefon (za poplatek), rádio, fén, sprcha, WC, balkon nebo terasa.
Jednolůžkové pokoje (A1A): jako A2A.
Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Sport/aktivityzdarma: tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis. 6x týdně animační program. Za poplatek: biliár, vodní sporty od místních poskytovatelů.Internetinternetový koutek za poplatek, WiFi v lobby zdarma.Infoslužby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: B; platba kartou: VISA, MasterCard.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 15.1.2019, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2019, 12% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2019, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2019
výhodná nabídka:


joker pokojeDětská sleva (F)A2A/A2S: 1 dítě (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravuCena zájezdu zahrnujeubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohana okraji oblíbeného letoviska Faliraki. Místní centrum s nákupními a zábavními možnostmi cca 900 m. Letiště cca 12 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.