Maravel Land

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta/Heraklion
Název ubytování Maravel Land
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 11 323 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), židličky v restauraci.

Popis stravování

Stravování: polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11.00 do 22.00 h. Snacky od 11.00 do 17.00 h. (mimo dobu obědu). Zmrzlina od 11.00 do 12.30 h. a od 14.30 do 16.00 h. Káva, čaj a pečivo od 16.00 do 17.00 h. Předem je možné si objednat pozdní večeři (od 20.30 do 24.00 h.). Brzká kontinentální snídaně (na vyžádání). V den odletu je all inclusive platné do 12.00 h.

Popis ubytování

USP• menší, příjemný hotel oblíbený u českých klientů
• 1x týdně řecký večer
• prostorné rodinné pokojePopis hoteluMenší, příjemný hotel oblíbený u českých klientů. 1x týdně řecký večer. Prostorné rodinné pokoje.Plážpřímo na dlouhé oblázkovo – písečné pláži. Lehátka a slunečníky za poplatek (cca 5 € set). Snack bar s terasou. Vhodné boty do vody.Vybavení63 pokojů ve 4 budovách. Přijímací hala s recepcí, posezení, hlavní restaurace a bar. V zahradě sladkovodní bazén s vestavěným bazénem pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A2A): s telefonem, kabelovou TV, trezorem k pronajmutí (cca 10,50 €/týden), chladničkou, klimatizací (za poplatek, cca 5 €/den ), fénem, vanou, WC a balkonem nebo terasou. Strana do krajiny.
Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné vybavení jako A2A, ovšem balkon na boční stranu k moři.
Třílůžkové pokoje (A2D/A3D): stejné vybavení jako A2A.
Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 50 m2, kombinace obývací ložnice, 1 samostatná ložnice, 1 koupelna, klimatizace (za poplatek, cca 7 €/den), jinak jako A2A.Sport/aktivity1x týdně řecký večer nebo disko večer (dle počasí). Za poplatek: stolní tenis, biliár, tenis (v hotelu smartline Rethymno Residence), stolní tenis.Internetinternetový koutek (za poplatek) a WiFi za poplatek (u recepce).Wellnessmasáže za poplatek.Infoslužby delegáta: prostřednictvím Connected Service; platba kartou: VISA, MasterCard; místní kategorie: B.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.01.2018, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2018Dětská sleva (F)A2D: 1 dítě (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2C: 1 až 2 děti (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Poloharestaurace a bary cca 50 m od hotelu, letovisko Rethymnon cca 7 km. Adelianos Kampos je součastí letoviska Rethymnon. Zastávka autobusu za hotelem. Letiště Heraklion cca 68 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.