Mareblue Beach Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Korfu
Název ubytování Mareblue Beach Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 812 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: samostatný dětský bazén, dětský animační program, minidisco, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Max. počet osob nesmí být v pokojích A2B a A2G/A3G/A4G překročen.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů (pravidelné tematické večery). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.30 do 23.00 h. Snacky od 11.00 do 16.30 h. Zmrzlina pro děti od 10.30 do 19.00 h. Káva, čaj a pečivo od 16.30 do 17.30 h.

Popis ubytování

USProdinný hotel nedaleko pláže

v krásné zahradě

relaxační bazén pouze pro dospěléPopis hoteluRodinný hotel nedaleko pláže. V krásné zahradě. Relaxační bazén pouze pro dospělé.Plážcca 50 m od mírně se svažující malé písečné pláže, která je dostupná přes pobřežní ulici. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Vybaveníubytování v 375 pokojích v hlavní budově a několika vedlejších budovách. Přijímací hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace, 2 a-la-carte restaurace (středomořská, pizzerie), bary, minimarket. V zahradním areálu sladkovodní bazén, pro dospělé relaxační bazén s vířivkou a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): chladnička (při příjezdu naplněna vodou), klimatizace (duben-říjen), trezor (za poplatek cca 4 €/den), sat. TV, telefon (za poplatek), fén, vana, WC, balkon nebo terasa, na straně do zahrady.
Dvoulůžkové pokoje (A2D/A3D): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak se stejným vybavení jako A2A.
Rodinné pokoje (A2B): kombinace obývací ložnice s dvoulůžkem a palandou, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako A2A.
Deluxe pokoje (A2F/A3F): komfortně zařízené, sprcha, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.
Suite (A2G/A3G/A4G): cca 52 m2, samostatná ložnice a obývací část, set pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako A2A.
Joker pokoje (A2S/A3S): v přízemí, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Sport/aktivityzdarma: malé fitness, tenis (bez osvětlení), stolní tenis, volejbal, aqua aerobic, fotbal (5x5), plážový volejbal, šipky. Denní a večerní animační program. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, potápění.Internetinternetový koutek za poplatek, WiFi v lobby zdarma a na pokojích za poplatek (cca 3 €/hodina).Wellnessza poplatek: masáže.Infomístní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2018, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2018, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.04.2018

výhodná nabídka:


Joker pokojeDětská sleva (F)A2A/A2D/A2F: 1 dítě (do 14,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2B/A2G: 1 až 2 děti (do 14,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohav klidném letovisku. Centrum letoviska Acharavi cca 5 km, Kassiopi cca 7 km. Autobusová zastávka cca 300 m. Letiště cca 43 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.