Minos Village

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Minos Village
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 14 101 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Minos Village se nachází ve východní části ostrova, v klidné oblasti Karteros, jen pár kilometrů od kosmopolitního Heraklionu a cca 6 km od letiště v Heraklionu. Mezinárodní letiště v Chanii je vzdáleno cca 171 km. Poblíž hotelu je obchod.

Pláž
Hotel Minos Village se nachází cca 150 m od dlouhé, široké, písčito-oblázkové pláže.

Vybavení
Recepce, lobby, bar, restaurace. Pro hosty je k dispozici zahrada, bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma, ale omezená dostupnost).

Pokoje
Hotel Minos Village má 56 pokojů. Našim hostům nabízíme standardní a rodinné pokoje (2 pokoje, bez oddělení dveřmi), s možností ubytování až 5 osob (včetně 3 přistýlek). Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkon nebo terasu, TV, ledničku, vysoušeč vlasů na žádost klienta, individuálně nastavitelnou klimatizaci (zdarma) a trezor (za poplatek). Dětská postýlka pro děti do 2 let na vyžádání. Kromě toho mají rodinné pokoje kuchyňský kout s varnou konvicí a základním vybavením.

Strava
All inclusive: snídaně, obědy a večeře v určené době formou bufetu. Kromě toho si mohou hosté vychutnat místní alkoholické nápoje (víno, pivo, rakije) a nealkoholické nápoje (káva, čaj, džusy) v době od 11:00 do 22:00 v baru All inclusive.

Sport a zábava
Hotel Minos Village nepořádá žádný animační program.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na pokojích zdarma.

Místní kategorie
***

Jiné
www.minosvillagecrete.com

Náš názor
Skromný, intimní hotel Minos Village, s výbornou polohou v blízkosti široké pláže, je ideálním výchozím bodem pro výlety, a to zejména do blízkého Heraklionu.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Wroclaw, Poznań, Bydhošť a Lodž. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozkladyCenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak), osobní výdaje.JinéKRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.