Mitsis Anisaras Beach

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta
Název ubytování Mitsis Anisaras Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 15 808 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Luxusní hotel Mitsis Anisaras Beach se nachází v klidné oblasti, jen 3 km od rušného letoviska na východním pobřeží - Hersonissos. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 22 km, od zastávky autobusu cca 2 km.

Pláž
Oblázková pláž se nachází jen kousek od hotelu Mitsis Anisaras Beach - stačí přejít přes ne moc rušnou pobřežní cestu. Lehátka, slunečníky a plážové ručníky zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, restaurace, bar, bazén a dětský bazén, snack bar u bazénu a herna. Lehátka, slunečníky a plážové ručníky u bazénu zdarma.
Za poplatek: kadeřnictví, masáže, půjčovna aut, prádelna.
Pro děti: animace, miniklub, dětské hřiště, vodní skluzavky, židličky a postýlky pro děti. Za poplatek - hlídání dětí (na vyžádání).

Pokoje
Hotel Mitsis Anisaras Beach má 276 pokojů. Našim hostům nabízíme dvoulůžkové pokoje standard (s možností 2 přistýlek pro děti nebo 1 přistýlky pro dospělou osobu). Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, balkónem/terasou, sprchou, WC, vysoušečem vlasů, ledničkou, TV. Za poplatek: sejf, telefon.

Strava
All inclusive: snídaně (07:00 - 10:30), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30 - 21:30). Zmrzlina a sendviče mezi 11:00-18:00. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, vodka, likéry, gin, whisky, brandy, víno), v hlavním baru v hodinách 10:00-24:00.

Sport a zábava
Animační program pro dospělé a děti 6x týdně, řecké večery (1x týdně), šipky, tenisový kurt (půjčení vybavení za poplatek cca 3 EUR), stolní tenis, volejbalové hřiště. V období od 15. června do 15. září FIGLOKLUB - 6x týdně zábava pro děti s polským animátorem.
Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet
Wi-Fi v lobby (zdarma).

Místní kategorie
*****

Jiné
www.mitsishotels.pl

Náš názor
Mitsis Anisaras Beach je elegantní hotel patřící do sítě Mitsis - známý pro svůj vysoký standard. Relaxační atmosféra, široké sportovní zázemí, bohatý program All Inlcusive a vybavení pro děti a dospělé.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Wroclaw, Poznań, Bydhošť a Lodž. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozkladyJinéKRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.Tip z okolí
Kréta ve znamení Zorby a býčího kultu Jsme na Krétě. Vymetené oblakuprosté azurové nebe při vystoupení z letounu vás ujistí o správné volbě dovolenkové destinace. Mínojská civilizace patří k základnímu vzdělání a báje o Atlantidě jsou směrovány právě do této oblasti. Začněme tedy krétskou atrakcí číslo jedna - Knossem.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.