Panorama (am)

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Zakynthos, Xehoriati - Amoudi
Název ubytování Panorama (am)
Typ ubytování Ostatní
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Viamare
Popis zájezdu

Vzdálenosti: od pláže: cca 150 m.

od centra Amoudi: cca 30 m.

Popis stravování

Stravování: Za příplatek si můžete dopřát snídani a večeři v blízkém hotelu Achillion. Domácí jídlo je podáváno v hotelové restauraci nebo na terase s výhledem na moře.

Popis ubytování

Cena nezahrnuje-příplatkycestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den

jednolůžkové studio 400 Kč/noc

snídaně: 190 Kč/osoba/den

večeře: 400 Kč/osoba/den

klimatizace: cca 5 €/den (platba na místě)

sejf: cca 1 €/den (platba na místě)

dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a službyminimální obsazenost apartmánu: 2 osobyCena kombinovaných zájezdů zahrnuje15x ubytování, stravu dle ceníku, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce CK.

Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatkycestovní pojištění Uniqa vč. storna: 40 Kč/osoba/den

lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba

snídaně: 190 Kč/osoba/den

večeře: 400 Kč/osoba/den

klimatizace: cca 5 €/den (platba na místě)

sejf: cca 1 €/den (platba na místě)Informace o ubytování2-4 lůžka

bez stravování

- možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Achillion)UbytováníApartmány s dvoulůžkovou ložnicí a rozkládacím gaučem v menší obytné kuchyni (doporučujeme pro dvě děti) a dvoulůžková studia jsou v přízemí nebo prvním patře. Z prostorných a zastíněných balkónů nebo teras je výhled na moře, z přízemí je výhled do zahrady. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek), klimatizací (za příplatek), TV a Wi-Fi. V ubytování je možné vyžádat i suitu až pro pět osob (za příplatek).ShrnutíPříjemné a dobře udržované ubytování obklopené zahradou bude vyhovovat všem, kteří mají rádi klid a prostředí menší osady.

Popis lokality ubytování

PolohaVilka je umístěna velmi blízko moře v krásné zahradě v malé osadě Amoudi. V blízkosti je hotel Achillion (asi 100 m), kde si můžete dát v taverně nápoje, snídani, oběd či večeři. V blízkém okolí jsou další taverny a obchody. Na písečnou pláž Amoudi je to jen pár minut. Krásná písečná pláž Psarou je vzdálena cca 1,5 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.