Princess Flora

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Rhodos - Kalithea
Název ubytování Princess Flora
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 10 820 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětské postýlky a židličky.

Popis stravování

Stravování: polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj od 10.00 do 12.30 h. a od 14.30 do 17.30 h. (v baru u bazénu) a od 17.30 do 22.30 h. (v hlavním baru). Sušenky a zmrzlina od 10.00 do 12.30 h. Studené a teplé snacky a zmrzlina od 14.30 do 17.30 h. Klimatizace pro AI hosty zdarma od 1.7. do 31.8. All inclusive končí v den odjezdu obědem, odpoledne možnost kávy/čaje a nealkoholických nápojů, alkoholické nápoje za poplatek.

Popis ubytování

USPmenší, příjemný hotel nacházející se v zahradě

oblíbený u českých klientů

možnost rezervace all inclusivePopis hoteluMenší, příjemný hotel nacházející se v zahradě. Oblíbený u českých klientů. Možnost rezervace all inclusive.Plážcca 400 m od oblázkovo-písečné pláže „Agia Marina“.Vybavení166 pokojů, lobby s recepcí, trezory (za poplatek), společenská místnost, TV koutek, 2 výtahy, restaurace (nekuřácký prostor), a-la-carte snack bar, bar, kiosek. V zahradě naleznete bazén se samostatným dětským bazénem, snack bar s částečně krytou terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s klimatizací (za poplatek cca 7 €/den, 1.7.-31.8., pro hosty s all inclusive zdarma), malou chladničkou, sat. TV, telefonem (za poplatek), vanou nebo sprchou, WC, balkonem nebo terasou.
Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Studia (A2B/A3B/A4B): navíc kuchyňský kout s vybavením, jinak jako A2A.Sport/aktivityzdarma: 2x týdně živá muzika/disco (červen-září). Za poplatek: biliár, tenis. Vodní sporty na pláži.InternetWiFi v lobby za poplatek.Infomístní kategorie: B; platba kartou: VISA, MasterCard.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2018, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2018

výhodná nabídka:


Joker pokojeDětská sleva (F)A2A - 1 dítě (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2B – 1-2 děti (do 13,99 let) 1. dítě 100% sleva na ubytování, 2. dítě 50% sleva na ubytování a stravu.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaklidná. Cca 3 km od hlavní ulice letoviska Kalithea. Obchody v těsné blízkosti hotelu. Letiště cca 25 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.