Řecko - Leptokaria - vila Tasia

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Tasia
Typ ubytování Studia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Typické řecké letovisko, které leží přímo v podhůří Olympu, 100 km jižně od Thessaloniki (Soluně). Žije zde asi 1 500 místních obyvatel.
Leptokaria patří k největším a také k nejoblíbenějším letoviskům Olympské riviéry, nabízí písčito-oblázkové pláže, které zdobí symbol modré vlajky - ocenění od EU za kvalitní a čisté moře. Sprchy jsou po celé délce pláže, zařízení pro vodní sporty lze v sezóně využívat dle nabídky místních provozovatelů. Teplé večery využijte k procházkám po pobřeží nebo městečku. V pěkném parku na náměstí najdete lavičky a děti dostatek příležitostí odlehčit Vaší peněžence. Právě na ty nejmenší čekají kolotoče, skákací hrad nebo trampolína, ale také prolézačky, houpačky a klouzačky. Za prohlídku stojí také místní pravoslavný kostel Agios Nikolaos. Po celé délce hlavní ulice najdete nepřeberné množství obchodů s veškerým zbožím, supermarkety, restaurace, taverny a bistra a také naši partnerskou CK, která má pro Vás otevřeno 7 dní v týdnu a poskytne Vám kompletní turistický servis - fakultativní výlety, stravenky, půjčování slunečníků, motorek a automobilů, organizaci řeckých večerů. Obchody Vás budou lákat k prohlídkám a nákupům až do půlnoci. Bary a diskotéky pak čekají na ty, pro které den zdaleka neskončil.
V Leptokarii se každé úterý konají trhy, nabízející množství ovoce, zeleniny, ryb, koření nebo také hračky a oblečení. Ovoce také nakoupíte každý večer přímo z pojízdných aut. Řecko je zemí pohostinných, příjemných a temperamentních lidí, kteří s chutí vychutnávají život a dají tento pocit poznání i Vám.


Náš názor: doporučujeme společensky založeným klientům, kteří ocení blízkost moře a spoustu možností večerního vyžití

Popis dopravy:
Brno, Břeclav, Bratislava


svozové trasy - Prostějov (250 Kč/os.), Olomouc (300 Kč/os.), Vyškov (200 Kč/os.) - svoz je garantován při počtu více než 5ti osob

Popis stravování

vlastní, možnost dokoupení stravy v blízkých restauracích

Popis ubytování

Poloha: dům stojí 20 m od pláže. Obchody, restaurace i taverny jsou v okruhu 100 m.


Ubytování: 2- a 3- lůžková studia s možností 1 přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem se základním nádobím, lednicí, vařičem, sociálním zařízením (sprcha, WC), klimatizací (příplatek 5 €/den) a balkonem. K dispozici jsou lůžkoviny, úklid vlastní.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.