Sandy Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Kos - Marmari
Název ubytování Sandy Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 806 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: 2 samostatné dětské bazény, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci. Sandyland (luna park) s trampolínami, různé hry, malé fotbalové hřiště - částečně za poplatek, občerstvení - malé snacky (za poplatek, cca 2,50 €/kus).

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 10.30 h. V neděli snídaně se sektem a palačinkami. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h., káva, čaj a nealkoholické nápoje do 24.00 h. Pizza, těstoviny, koláče a saláty v italské restauraci od 12.30 do 14.30 h. Snacky v baru u bazénu od 10.30 do 18.30 h. Zmrzlina a pečivo od 17.00 do 18.00 h. Možnost večeře v řecké taverně (po předchozí rezervaci, nápoje nejsou v ceně). Večer je požadováno vhodné oblečení.

Popis ubytování

USPEXKLUZIVNĚ v naší nabídce

nachází se přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře

postavený v zahradě s exotickou atmosférouPopis hoteluEXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Nachází se přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Postavený v zahradě s exotickou atmosférou.Plážpísečné pláže s pozvolným vstupem do moře přes pobřežní ulici (cca 50 m). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.Vybavení239 pokojů rozdělených do několika budov. Přijímací hala s recepcí, místnost se satelitní TV, restaurace s terasou, řecká taverna (nápoje za poplatek), italská restaurace, bar, minimarket, butik, zlatnictví a luna park. V zahradě 2 sladkovodní bazény, opalovací terasa a bary u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 22 m2, chladnička, klimatizace, trezor, sat. TV, telefon, vana, WC, fén a balkon nebo terasa.
Dvoulůžkové pokoje (A2B): cca 22 m2, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S): cca 22 m2, terasa. Výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, pokoje v suterénu.
Rodinné pokoje (A2F/A3F): cca 28 m2, stejné vybavení jako A2A.
Rodinné pokoje (A2C/A3C): cca 30 m2, 1 prostornější místnost, jinak stejné vybavení jako A2A.
Rodinné pokoje (A2D/A3D): cca 30 m2, stejné vybavení jako A2C, navíc boční výhled na moře.
Rodinné pokoje (A2G/A3G/A4G): cca 48 m2, 2 samostatné ložnice, jinak stejné vybavení jako A2A.
Rodinné suite (A2E/A3E/A4E): cca 55 m2, 2 samostatné ložnice, obývací místnost, jinak se stejným vybavením jako A2A.Sport/aktivityzdarma: tenis, fitness. Sportovní, denní a večerní animační program, 1x týdně řecký večer, večerní show. Za poplatek: půjčení kol, biliár, jízda na koni, vodní sporty na pláži.InternetWiFi ve veřejných prostorech zdarma.Wellnessza poplatek: parní lázeň, masáže, sauna a vířivka. Kadeřnictví.Infomístní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2017, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2018, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2018

výhodná nabídka:


Joker pokojeDětská sleva (F)A2C/A2D/A2G: 1 - 2 děti (do 14,99 let), 1.dítě 100% sleva na ubytování a stravu. A2F: 1 dítě (do 14,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohahotel se nachází v letovisku Marmari. Místní centrum s možnostmi pro nakupování a zábavu cca 300 m. Zastávka linkového autobusu se nachází před hotelem. Letiště cca 15 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.