Sani Dunes

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Chalkidiki, Sani
Název ubytování Sani Dunes
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 46 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování polopenze formou bufetu, možnost dokoupení obědů a využití nabídky dine-around

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.Mimořádné nabídkyPrávě dnes 3.dospělá osoba ZDARMA

Platí pro všechny typy pokojů mimo Promo a Dvoulůžkového pokoje
Prozkoumejte Kassandru vozem VOLVO ZDARMA

Ve spolupráci s firmou Volvo vám společnost Sani přináší vzrušující zážitek na poloostrově Kassandra. Tato profesionální soukromá jízda řízená šoférem může být uspořádána na vyžádání a navštívíte všechna báječná fotografická místa.
Toto bezplatné dvouhodinová dobrodružství, které je určeno výhradně hostům Sani Dunes, vás zavede na lesní cesty, přes olivové háje a na úžasné horské stezky. Vrcholem výletu je zastávka u vrcholu Cape Posidi, s nádherným výhledem na Egejské moře a pohoří Olympu doprovázená sklenkou sektu. Jedno z nejkrásnějších míst na Chalkidiki, to nesmíte vynechat!
Pro více informací kontaktujte VIP služby SANIPolohaNový hotel Sani Dunes je součástí resortu Sani na západní straně výběžku Kassandra v krásném zálivu s písečnými a oblázkovými plážemi, obklopený stále zelenými smrky.Vybavení hotelurestaurace, beach bar a pool barhammam a sauna, fitness studio, kosmetický salónRelaxace & WellnessWellness centrum se saunou a parní lázní, masáže a kosmetické procedury.Internetové stránky hoteluwww.saniresort.grOdlišné stornovací podmínkyInformace poskytneme obratem

Popis lokality ubytování

Obecný popisNedaleko řeckého městečka Sani na západní straně výběžku Kassandra, se rozkládá krásný záliv s písečnými a oblázkovými plážemi, obklopený stále zelenými smrky. Zde se nacházela starověká Sani, jejíž základy byly objeveny při stavbě velkého hotelového komplexu budov. Podle archeologických nálezů tu vládla řecká bohyně Artemis a město bylo ve starověku centrem bohatého obchodu. V zálivu byl vybudovaný nádherný Resort Sani , obklopený hustými lesy se stezkami pro pěší turistiku, který se řadí k nejhezčím místům na Chalkidiki. Do městečka Sani jezdí pravidelná autobusová doprava.
Transfer z letiště asi 70 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.