Sentido Apollo Blue

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Faliraki
Ubytování Sentido Apollo Blue Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 17 330 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze formou all inclusive Program all inclusive zahrnuje Obědy formou bufetu včetně nápojů v taverně Argo od 12.30 do 16.00 hodinMístní alkoholické i nealkoholické nápoje, snacky a deserty v baru Sirene a v pool baru od 10.00 do 18.00 hodin Káva a zákusky od 16.30 hod. do 17.30 hodin Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo a víno od 10.00 do 24.00 hodin a k hlavním jídlům.

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduTransfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaModerní komplex Sentido Apollo Blue se přímo u písečné pláže, jen několik minut chůze od centra letoviska Faliraki. Hlavní město Rhodos s mnoha tavernami, obchůdky, bary, ale i historickými památkami je vzdáleno asi 15 kilometrů, spojení zajišťuje místní autobusová linka.Vybavení hoteluVelký hlavní bazén s terasou, bazén na úrovni recepce a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů bez poplatku, na pláži za poplatek. K vybavení patří dobře zařízené fitnesscentrum, příznivci tenisu si mohou zahrát ve vedlejším hotelu Apollo Beach. Na pláži možnost vodních sportů. Skvělou kuchyni poskytuje hlavní restaurace i Taverna s nabídkou menu à la carte. Snack bar a pool bar téměř po celý den nabízí občerstvení a sendviče. Pro děti od 4 do 12 let organizuje miniklub atraktivní programy. Vybavení doplňuje minimarket a internetový koutek za poplatek. Wifi připojení v lobby je bez poplatku.Relaxace & WellnessSentido Apollo Blue Spa nabízí řadu relaxačních lázeňských procedur. Jako vířivka, sauna a parní lázeň.Internetové stránky hoteluwww.sentidohotels.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek 85 % ceny zájezdu nejpozději do 8.2.2020.

Popis lokality ubytování

Obecný popisFaliraki jedno z nejrušnějších letovisek ostrova Rhodos, leží 15 kilometrů jihovýchodně od hlavního města. Celá oblast je oblíbená především pro své nádherné, několik kilometrů dlouhé smíšené písečné a oblázkové pláže s průzračně čistým mořem. Dovolená Rhodos Faliraki nabízí ideální možnosti pro provozování vodních sportů včetně surfování, nachází se tu i i velký aquapark . Faliraki je proslulé množstvím barů, restaurací, kaváren a diskoték, kde noční život utichá až k ránu. Mezi Faliraki a hlavním městem Rhodos je po celou sezónu dobré autobusové spojení. Transfer z letiště asi 20 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.