Sentido Blue Sea Beach

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Stalis
Název ubytování Sentido Blue Sea Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení programu all inclusive Program all inclusive zahrnuje Snídaně formou bohatého bufetu od 07.15 do 10.30 hodin. Obědy formou bufetu od 12.30 do 14.30 hodin. Večeře formou bufetu s ukázkami vaření od 18.30 do 21.30 hodin. Připravují se také tematické večeře. Káva, čaj a džusy během snídaní, nealkoholické nápoje, vodu, točené pivo a víno během obědů a večeří. Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno, místní alkoholické nápoje a koktejly v hlavním baru od 10.00 do 24.00 hodin. Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno a zmrzlinu v Pool baru od 10.00 do 17.30 hodin. Lehké občerstvení u Pool baru od 11.30 do 17.30 hodin. Lehátka a slunečníky na pláži u hotelu bez poplatku.

Popis ubytování

First minuteDo 28.2.2017 SLEVA až 13%
(při úhradě 100% z ceny zájezdu do 8.3.2017)
Do 30.4.2017 SLEVA až 8,7%
(při úhradě 100% z ceny zájezdu do 8.5.2017).PolohaModerní a komfortní hotelový komplex Sentido Blue Sea Beach je postaven v příjemné zahradě na okraji letoviska Stalis, pouhých 32 kilometrů od letiště v Heraklionu. Od písečné pláže s pozvolným, místy kamenitým, vstupem do vody ho dělí jen místní komunikace.Vybavení hoteluvenkovní a dětský sladkovodní bazénslunečníky a lehátka u bazénu bez poplatku, plážové osuškyhlavní restauraceposilovna a stolní tenis zdarma, biliár za poplatekwifi ve veřejných hotelových prostorách zdarmapro děti vnitřní i venkovní hřiště, mini klub a večerní diskotéka, na vyžádání možnost zajištění hlídání dětí za poplatekpláž u hotelu je veřejná, slunečníky a lehátka na pláži, stejně jako vodní sporty poskytovány za poplatekRelaxace & Wellnessvnitřní vyhřívaný bazénsauna, parní lázně, Jacuzzi, masážní sprchamasáže, relaxační programy pro tělo a dušikosmetická péčeInternetové stránky hoteluwww.bluesea.gr

Popis lokality ubytování

Obecný popisOblíbené letovisko Stalis, 30 kilometrů na východ od Heraklionu, má jednu z nejhezčích pláží na Krétě. Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, která se rozkládá podél celého letoviska, je vhodná pro rekreaci klientů všech věkových kategorií a nabízí řadu možností pro provozování vodních sportů. Stalis, s pěknou živou promenádou, se stále rozvíjí a přibývá obchodů, kaváren, směnáren a půjčoven aut, motocyklů a kol.
Transfer z letiště asi 30 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.