Skopelos Holidays Hotel & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Skopelos
Ubytování Skopelos Holidays Hotel & Spa
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 13 556 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Komorní Skopelos Holidays Hotel & SPA vysokého standardu se nachází na okraji hlavního města ostrova Skopelos. Nejbližší obchod se nachází cca 350 m od hotelu. V centru města je mnoho obchodů, taveren a restaurací. Do města jezdí hotelový autobus (2x denně). Ostrov Skopelos a jeho hlavní město jsou známé pro své nádherné výhledy a unikátní architekturu. Tato úžasná krajina, krásné pláže a malebná městečka sloužily jako kulisa slavnému filmu "Mamma Mia". Ostrov stimuluje všechny smysly, včetně vůní, jelikož voní po pěstovaných citrusech, broskvích a bylinkách. Vedle hotelu je autobusová zastávka, ze které se lze dostat na hlavní pláže na ostrově - Velanio, Stafilos, Panormos a Milia. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3 hod. (včetně přejezdu trajektem). Upozornění! Cena nezahrnuje řeckou pobytovou taxu, jejíž zavedení bylo stanoveno na první čtvrtletí roku 2018 a její výše se odhaduje na 7-10 EUR na osobu a týden pobytu. Poplatek bude nutno povinně zaplatit na recepci před ubytováním.

Pláž
Skopelos Holidays Hotel & SPA je vzdálen cca 1,5 km od městské písčito-oblázkové pláže (na pláž jezdí hotelový autobus 2x denně). Na pláži funguje plážový bar s lehátky a slunečníky - za poplatek.

Vybavení
Skopelos Holidays Hotel & SPA byl postaven v roce 2010, poslední renovace pokojů byla v roce 2013.
24hodinová recepce s lobby, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou (k dispozici židle pro děti), vnitřní bar, bar u bazénu, bazén (sladkovodní), dětský bazén, prosluněná terasa, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel akceptuje platby platebními kartami.

Pokoje
Skopelos Holidays Hotel & SPA má 48 elegantně zařízených dvoulůžkových pokojů (možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti, v podobě rozkládací pohovky), s koupelnou (vysoušeč vlasů) a balkonem (zahradní nábytek). Pokoje jsou vybaveny satelitním TV, telefonem, ledničkou (zdarma), klimatizací (individuálně nastavitelnou, zdarma), trezorem (zdarma).
Dětská postýlka do 2 let - zdarma. V naší nabídce máme také pokoje s vyšším standardem typu bungalov se samostatným bazénem (1 bazén pro 2 pokoje).

Strava
All Inclusive Light: snídaně formou bufetu, obědy - salátový bufet a servírovaný hlavní chod, výběr ze 2 chodů, večeře formou bufetu, coffee break - čaj, káva, zákusky. Nealkoholické nápoje - voda, džus, sladké nápoje jako např: Coca-Cola, Fanta, kávy, čaje a některé místní alkoholické nápoje - pivo, víno, tsipouro (10:00 - 22:00).

Sport a zábava
Basketbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, posilovna (zdarma). V areálu hotelu se nachází wellness centrum, které nabízí různé druhy masáží, ošetření obličeje a těla, manikúru a pedikúru, vířivku (za poplatek).

Internet
Ve veřejných prostorách a na pokojích Wi-Fi připojení na internet - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky: http://skopelosholidays.biz/en/

Náš názor
Skopelos Holidays Hotel & SPA je pro klienty, kteří hledají přírodu, zeleň a komorní atmosféru a to něco… co je těžké najít ve velkých letoviscích. Dovolená na Skopelos stále patří k speciálním produktům, vřele doporučujeme!

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/skopelos-i-skiathos-wczasy/skopelos-holidays-hotel-and-spa

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

JinéSKOPELOS základní informace

Měna
EUR - Euro. Platby kreditní kartou jsou přijímány na některých místech, používání bankomatů je možné v turistických střediscích. V letoviscích je mnoho míst, kde si můžete vyměnit britské libry nebo dolary USA. Neexistuje možnost výměny českých korun.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích během výletů do okolí a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb, který je podáván před jídlem.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 l vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně od 2,5-4,5 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Pohledy se známkou je nejlepší ponechat k odeslání na recepci.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů, stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují po celém Řecku, mohou však nastat problémy s pokrytím v hotelových budovách. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

SKOPELOS
Malý ostrov, patřící do egejského souostroví Sporady, který se nachází v tyrkysových vodách Egejského moře. Skopelos uchvacuje bujnou vegetací, tradiční architekturou a nádhernými plážemi. Život zde plyne svým skutečným řeckým rytmem! Skopelos a sousedící Skiathos posloužily jako pozadí známého muzikálu „Mamma Mia“.

Skopelos Town
Hlavní město a hlavní přístav ostrova, ze kterého můžete plout na jiné ostrovy Sporad: Skiathos a Alonissos. V centru najdete jak písečnou pláž, tak i charakteristickou architekturu: labyrinty kamenných uliček, nízké domy s červenou střechou, mnoho restaurací a taveren servírující místní kuchyni.

Glossa
Druhé největší město na ostrově. Glossa se ​​nachází v západní části ostrova. Poutá pozornost především zcela jinou architekturou, než je na celém ostrově.

Neo Klima
Malá vesnice, která se nachází asi 7 km od Glossy. Blízkost nejkrásnějších pláží - Elios a Hovolo - činí tuto část jednou z nejvíce atraktivních míst na ostrově.

Panormos Bay
Městečko se nachází v nádherné zátoce, obklopené bujnou vegetací. Krásná písčito-oblázková pláž v Panormos byla oceněná Modrou vlajkou za čistou vodu. Panormos je krásné romantické místo, ideální pro milovníky klidné dovolené.

Pláž Stafilos a Velanio
Četné pláže na ostrově jsou lákadlem pro všechny milovníky vodních sportů! Dobře zorganizovány, s kompletním vybavením a centry, nabízejícími kurzy a půjčovny vybavení.

Odlety z: Varšavy a Katovic. K odbavení se dostavte 2 hodiny před plánovaným odletem ke stánku cestovní kanceláře Rainbow Tours na letišti. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: r.pl/rozkladyVýlety v okolíPo stopách Mamma Mia - cca 30 EUR/20 EUR (9:00 - 16:00)
Relaxační výlet, který umožňuje poznat nejkrásnější zákoutí ostrova po stopách tvůrců Mamma Mia. Po zdolání téměř 100 schodů navštívíme kostel Agios Ioannis Sto Kastli, který se nachází na skalnatém kopci a v němž se natáčela poslední svatební scéna z filmu. Poté se vydáme k nejkrásnější pláži ostrova: známé také z filmu Kastani - čas na krátkou koupel. Následně přejezd do Panormosu, kde bude přestávka na oběd v pobřežní rybí taverně. Podél pobřeží přejedeme k horské částí ostrova - Palouki. Z mnoha klášterů navštívíme Evangelistria, odkud se rozprostírá nejkrásnější panoramatický výhled na hlavní město ostrova a Egejské moře. Hlavním bodem programu bude návštěva tradiční keramické dílny a obchodu s místními produkty ve městě Skopelos.
Výlet vede přes zalesněné kopce. Je určen pro ty, kteří chtějí poznat filmovou historii ostrova a také jeho přirozenou tvář. Oběd není zahrnut v ceně.

Jízda na kajacích při západu slunce cca 30 EUR/20 EUR (17:00 - 20:30)
Krátký odpolední výlet na kajaku (jedno- nebo dvoumístném), během plavby s průvodcem urazíme v klidném rytmu asi 3 km vzdálenost. Proplouvajíc podél malebného pobřeží ostrova, poznáme jeho nedotčená přírodní zákoutí. Výlet zakončíme při západu slunce v rybářském přístavu Agnondas.

Plavba k ostrovu Alonissos cca 40 EUR/25 EUR (09:30 - 17:30)
Nejoblíbenější výlet - celodenní plavba velkou výletní lodí k sesterskému ostrovu Alonissos (třetímu ze souostroví Sporady), během plavby bude čas na opalování a koupání. Na ostrově navštívíme staré městečko Patatiri a zastavíme ke koupání v krásné zátoce Chrysi Milia, s písečnou pláží obklopenou vápencovými útesy. Na palubě lodi jsou k dispozici drinky, zmrzlina a občerstvení (za příplatek).

Plavba po Národním vodním parku cca 49 EUR/34 EUR (09:00 - 17:30)
Nejlepší volba pro rodiny s dětmi! Plavba komorní lodí v oblasti Národního mořského parku. Během plavby lze pozorovat ohrožený druh tuleňů středomořských, delfíny a mořské želvy. V programu jsou zahrnuty časté přestávky ke koupání v moři a je předpokládána zastávka u neobydleného zeleného ostrova Kyria Panagia, na kterém se nachází starý klášter. Návrat pozdě odpoledne. Na palubě lodi se podává lehký oběd.

Plavba na ostrov Skiathos cca 40 EUR/25 EUR (09:30 - 17:30)
Odpolední relaxační výlet na nedaleký sousední ostrov Skiathos. V programu opalování na Koukounaries - nejkrásnější písečné pláži na ostrově. Ostrov se nachází v chráněné krajinné oblasti borových lesů. Následně přeplujeme k hlavnímu městu ostrova, kde bude volný čas na procházku tradičními úzkými uličkami a čas na odpočinek u sklenice ledové kávy frappé.ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.CenaCena zahrnuje: leteckou dopravu na Skiathos, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště (včetně trajektu Skiathos-Skopelos-Skiathos), ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu vybraného ubytování, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno v popisu ubytování jinak) a další osobní výdaje.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.