Smartline Kyknos Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Kréta - Kréta sever - Malia, Kréta/Heraklion
Název ubytování Smartline Kyknos Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 029 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: miniklub (od 2 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek (cca 4 €/den).

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina od 10.00 do 23.00 h. Káva a zákusky od 15.00 do 16.00 h. 2 hodiny denně ovoce a zmrzlina ze smartline vozíku.

Popis ubytování

USPvelmi oblíbený smartline hotel s vynikající polohou

blízko letoviska

cca 300 m od pláže.Popis hoteluVelmi oblíbený smartline hotel s vynikající polohou. Blízko centra letoviska. Cca 300 m od pláže.Plážcca 300 m od písečné pláže (přes místní komunikaci). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Vybavení135 pokojů rozdělených do dvoupodlažní hlavní budovy a více vedlejších budov. K vybavení patří přijímací hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace s terasou, lobby bar. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 15 m2, k vybavení patří chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí (cca 2 €/den), satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon. Výhled na bazén.
Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Jednolůžkové pokoje (A1A): zrekonstruované v hlavní budově, sprcha, bez výhledu na bazén, jinak stejné vybavení jako A2A.
Bungalovy (A2D/A3D): zrekonstruované, cca 15 m2, vedlejší budova, vana s integrovanou sprchou, balkon nebo terasa na stanu do zahrady, jinak stejné vybavení jako A2A.
Rodinné bungalovy (A2C/A3C/A4C): cca 38 m2, kombinace obývací ložnice, 1 samostatná ložnice, balkon nebo terasa na stranu do krajiny, jinak stejné vybavení jako A2D.Sport/aktivityzdarma: fitness. Několikrát týdně večerní zábava. Za poplatek: šipky, stolní tenis, biliár, minigolf, 2 tenisové kurty (jeden s osvětlením), stolní fotbal, stolní tenis, vodní sporty na pláži.InternetWiFi v celém hotelu zdarma.Infoslužby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: A.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.03.2018,12% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2018, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2018Dětská sleva (F)A2C: 1 - 3 děti (do 5,99 let) 100% sleva na ubytování. A2A/A2D: 1 dítě (do 5,99 let) 100% na ubytování. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaklidná. Restaurace, bary a obchody v blízkosti. Místní centrum letoviska Stalis cca 1 km, Malia cca 1,5 km. Letiště Heraklion cca 31 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.