Stafilia Beach

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Rhodos - Lardos
Název ubytování Stafilia Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 10 999 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: samostatný dětský bazén a dětské hřiště. Dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Popis stravování

Stravování: polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Popis ubytování

USPmalý, útulný hotel na jihu letoviska

s velmi příjemnou atmosférou

nachází se přímo na plážiPopis hoteluMalý, útulný hotel na jihu letoviska. S velmi příjemnou atmosférou. Nachází se přímo na pláži.Plážpřímo na oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.Vybavenírodinně vedený hotel disponuje 64 útulnými pokoji, rozdělenými do 6 dvoupodlažních budov. Hostům je k dispozici recepce s trezory k pronajmutí (cca 15 €/týden), místnost se sat. TV, klimatizovaná restaurace a bar. V rozlehlém venkovním prostoru se nachází sladkovodní bazén a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 22 m2, světle zařízené a disponují malou chladničkou, sat. TV, telefonem, klimatizací (za poplatek, cca 8 €/den/pokoj), sprchou, WC a balkonem na stranu do krajiny.
Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): cca 32 m2, prostornější, balkon nebo terasa, jinak jako A2A.
Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): cca 35 m2, balkon s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A.
Dvoulůžkové pokoje (A2D/A3D): cca 35 m2, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A.
Superior pokoje (A2E/A3E): cca 42 m2, posezení, boční výhled na moře, jinak jako A2A.
Suite (A2F/A3F/A4F): cca 55 m2, posezení, balkon bez určení výhledu, vybavení jako A2A.Sport/aktivityzdarma: plážový volejbal. Za poplatek: různé vodní sporty na pláži.InternetWiFi zdarma v celém hotelu.Infomístní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:
15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019, 10% sleva z ceny ubytování do 30.4.2019Dětská sleva (F)A2B/A3B/A3C/A3D/A3E/A4F: 1 dítě (do 11,99 let) 75% sleva na ubytování a stravu. A2C/A2D/A2E/A3F: 1 až 2 děti (do 11,99 let) 75% sleva na ubytování a stravu. A2F: 1 až 3 děti (do 11,99 let) 75% sleva na ubytování a stravu.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaklidná. V zahradě obklopen pěknými borovicemi. Renovovaná restaurace a bar, obchody naleznete cca 1 km. Oblíbené místní centrum městečka Lardos cca 4 km. Pravidelné autobusové spojení do měst Lindos a Rhodos. Zastávka autobusu cca 600 m. Letiště cca 55 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.