Studia Anastasia Sotiritsa

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Studia Anastasia Sotiritsa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 894 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Studia Anastasia se nacházejí na pláži v centru letoviska. Sotiritsa je město ležící v centrální části pláže Velika. Slavná pláž o působivé délce cca 11 km sdružuje všechny dostupné zajímavosti v této oblasti. Najdeme zde 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu), obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny a několik nočních klubů s diskotékou. Na pláži, vedle křišťálově čisté vody a výhledu na okolní zelené kopce, na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. V této části Řecka nejsou davy a masová turistika, na dovolenou sem obvykle jezdí sami Řekové, a proto je klima tohoto místa opravdu řecké, rodinné a jedinečné. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3-3,5 hodiny.

Pláž
Studia Anastasia se nacházejí cca 20 m od široké, písčito-oblázkové pláže (přes ulici). Pozvolný sestup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
Gril, zahradní nábytek.

Pokoje
Funkčně zařízená, prostorná studia, která se skládají z obývacího pokoje a současně ložnice až pro 4 osoby, kuchyňského koutu se základním vybavením (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelny s WC a malého balkonu/terasy - se zahradním nábytkem. Kromě toho satelitní TV, v části studiích klimatizace (individuálně nastavitelná, za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky a čisticí prostředky ve vlastní režii. Bez postýlky pro děti.

Strava
Vlastní.

Internet
Bezdrátová síť Wi-Fi v hotelu.

Místní kategorie
Tři klíče

Náš názor
Ekonomicky nejvýhodnější nabídka, která je zaměřena na zákazníky, kteří si chtějí uspořádat dovolenou sami. Pohodlná studia Anastasia s kuchyňským zařízením se nacházejí v blízkosti pláže, obchodů, taveren a celé turistické infrastruktury, která se soustředí podél pláže Velika. Pro návštěvníky bude Sotiritsa výborným výchozím bodem pro výlety do Meteor, Atén nebo na Sporady. Doporučujeme!

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.