Studia Antonia

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Studia Antonia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 860 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Sotiritsa je město ležící v centrální části pláže Velika. Slavná pláž o působivé délce cca 11 km sdružuje všechny dostupné atrakce v této oblasti. Najdeme zde 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu), obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny a několik nočních klubů s diskotékou. Na pláži, vedle křišťálově čisté vody a výhledu na okolní zelené kopce, na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. V této části Řecka nejsou davy ani masová turistika, na dovolenou zde obvykle jezdí sami Řekové, a proto je klima tohoto místa opravdu řecké, rodinné a jedinečné. Transfer z letiště do studií Antonia trvá cca 3-3,5 hodiny.

Pláž
Studia Antonia se nacházejí naproti široké, písčito-oblázkové pláže (přes ulici). Pozvolný sestup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
Pěkně upravená, rozlehlá zelená plocha, gril pod střechou s lavičkami a stoly, slunečníky.

Pokoje
Komfortně zařízená a prostorná studia se skládají z obývacího pokoje a současně ložnice pro 2 osoby, kuchyňského koutu se základním vybavením - v části studií je to samostatná místnost (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelny s WC a malého balkonu/terasy. Kromě toho satelitní TV, klimatizace (individuálně nastavitelná, za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky a čisticí prostředky ve vlastní režii. Bez možnosti postýlky.

Strava
Vlastní.

Internet
V hotelu je bezdrátová sít Wi-Fi.

Místní kategorie
Tři klíče

Náš názor
Studia Antonia jsou skvěle umístěna, nacházejí se u pláže. Za zmínku stojí velká zahrada, pěkně upravená, s dřevěným altánem a grilem. Rozhodně dobrá kvalita za velmi atraktivní cenu.

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.