Studia Belias

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Studia Belias
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 888 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Studia Belias se nacházejí přímo na pláži a hlavní ulici ve městě Velika, půvabném letovisku, známém pro svou 11 km dlouhou pláž. Podél pláže se soustředí všechny dostupné turistické atrakce v této oblasti. Najdeme zde 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu) obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny a několik nočních klubů s diskotékou. Na pláži, vedle křišťálově čisté vody a výhledu na okolní zelené kopce, na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. V této části Řecka nejsou davy ani masová turistika, na dovolenou sem obvykle jezdí sami Řekové, a proto je klima tohoto místa opravdu řecké, rodinné a jedinečné. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3-3,5 hodiny.

Pláž
Studia Belias se nacházejí cca 20 m od široké, písčito-oblázkové pláže (přes silnici). Pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
Gril, lavice, stoly, slunečníky.

Pokoje
Prakticky zařízená studia, která se skládají z obývacího pokoje a současně ložnice až pro 4 osoby, kuchyňského koutu se základním vybavením (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelny s WC a malého balkonu (pouze pokoje nacházející se v prvním patře). Některé pokoje jsou nově zrekonstruované. Kromě toho satelitní TV, klimatizace - pouze ve zrekonstruovaných studiích (individuálně nastavitelná, za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky a čisticí prostředky ve vlastní režii. Bez možnosti postýlky.

Strava
Vlastní. Možnost příplatku za All Inclusive Light (podávaný v taverně ve Velice): Snídaně a večeře formou bufetu. Oběd ve formě jednoho jídla typu souvlaki nebo moussaka s přísadami, polévkou dne, salátem. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů od 10:00 do 22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipuro, čili místní, silný alkohol). Děti do 12 let obdrží All Inclusive zdarma (pokud si ostatní členové rodiny zakoupili All Inclusive). Příplatek za All Inclusive Light zahrnuje bar v polské zóně. Možný příplatek za bar v polské zóně: ​​nealkoholické nápoje, pivo, červené a bílé víno.

Sport a zábava
POLSKA STREFA - to jsou hry, soutěže, sport, tématické akce, grilování a nová letní přátelství. Vše v polském jazyce a s úsměvem! Zveme Vás na zábavu 7x týdně od 18:00 do 23:00 v období od 26.04 do 04.10. Ve Velice je půjčovna kol a vybavení pro vodní sporty a pro rybaření.

Internet
Bezdrátová síť Wi-Fi v hotelu.

Místní kategorie
Tři klíče

Náš názor
Cenově výhodná nabídka. Studia Belias jsou dobře umístěna, přímo na pláži a nedaleko promenády. Doporučujeme dokoupení All Inclusive a využití našeho zábavního programu POLSKA STREFA. Hostům, kteří by se chtěli vydat na výlety, nabízíme poznávací zájezdy do nejzajímavějších míst v Řecku: Meteory, Atény, ostrovy Skiathos a Skopelos.

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.