Studia Costa Plaza

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Studia Costa Plaza
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 172 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Studia Costa Plaza se nacházejí v první linii pobřeží, přímo na pláži a hlavní ulici. Agiokampos je malá, turistická vesnice vzdálená 150 km jižně od Soluně. Výhodou tohoto místa je okouzlující, 11 km dlouhá pláž, která prochází postupně přes tři vesnice: Velika, Sotiritsa a Agiokampos. Pláž bývá zalidňována hlavně v létě o víkendech a v srpnu, kdy Řekové jezdí na dovolenou. Klima tohoto místa je opravdu řecké, idylické a rodinné. Taverny vaří ,,pro své'' a spíše zde nenajdete dav turistů ze Západní Evropy. V okolí najdete 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu), obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny a několik nočních klubů s diskotékou a bankomat. Ve Velice je také lékařská služba a lékárna. Na pláži, vedle křišťálově čisté vody a výhledu na okolní kopce, na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3-3,5 hodiny.

Pláž
Studia Costa Plaza se nacházejí cca 50 m od široké písčito-oblázkové pláže. Pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pokoje
Prakticky zařízená studia se skládají z obývacího pokoje a současně ložnice pro 3 osoby, kuchyně se základním vybavením (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelny s WC a malého balkonu/terasy. Kromě toho satelitní TV, větrák - stropní nebo stojící (zdarma). Ručníky a čisticí prostředky vlastní. Bez možnosti postýlky.

Strava
Vlastní. Možnost příplatku za All Inclusive Light (podávaný v taverně v Agiokamposu): Snídaně a večeře formou bufetu. Oběd ve formě jednoho jídla typu souvlaki nebo moussaka s přísadami, polévky dne a salátu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů od 10:00 do 22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipuro, čili místní, silný alkohol). Děti do 12 let obdrží All Inclusive zdarma (pokud si ostatní členové rodiny zakoupili All Inclusive). Příplatek za All Inclusive Light zahrnuje bar v Polska Strefa. Možný příplatek za bar v Polska Strefa: ​​nealkoholické nápoje, pivo, červené a bílé víno.

Sport a zábava
POLSKA STREFA. Hry, soutěže, sport, tématické akce, grilování a nová letní přátelství. Vše v polském jazyce a s úsměvem! Zveme Vás na zábavu 7x týdně od 18:00 do 23:00 v období od 26.04 do 04.10.

Internet
Bezdrátová síť Wi-Fi v hotelu.

Místní kategorie
Tři klíče

Náš názor
Cenově výhodná nabídka, jedna z nejlevnějších v naší nabídce. Výhodou studií Costa Plaza je jejich poloha v blízkosti pláže a promenády. Doporučujeme dokoupení All Inclusive, což Vám umožní vytvořit atraktivní dovolenou za nejnižší cenu. vysoce Vřele doporučujeme zapojení se do našeho zábavního programu v Polska Strefa. Vyvineme veškeré úsilí, aby Vaše dovolená strávená v Agiokamposu nebyla nudná.

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.