Studia Eleana

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Korfu, Agios Georgios
Název ubytování Studia Eleana
Typ ubytování Studio
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 11 691 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy: Vlastní strava nebo v místních tavernách. Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu v blízkém hotelu Alkyon 3*.

Popis ubytování

UbytováníStudia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby),
klimatizace (na vyžádání předem za 5 €/den), kuchyňský kout, Wi‑Fi
zdarma, koupelna a terasa se zahradními lehátky.

Popis lokality ubytování

OkolíPřízemní budova studií Eleana (Agios Georgios, Korfu, Řecko) pečlivě udržovaná příjemnými majiteli umístěná v pěkné zahradě jen 50
metrů od překrásné písečné pláže. Všechna studia jsou prostorná, standardně vybavená
s možností přistýlky a s terasou, kde určitě strávíte nejeden romantický večer – ať už při
pohledu na poslední paprsky slunce nebo na moře neúnavně šeptající svoje tajemství.
Máte také možnost dokoupit si stravování v blízké restauraci v hotelu Alkyon a rovněž
využít nedaleký bazén. V tomto ubytování najdete nejen odpočinek, ale i možnos
procházek krásnou okolní přírodou. A večer se můžete přesvědčit v některé z taveren
o pravdivosti zvěstí o pověstné řecké kuchyni.

Program zájezdu

Popis

Pláž: 50 m, písečná | ZDARMA: lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi

POBYTOVÁ TAXA

Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení a činí od 0,50 EUR do 4 EUR za pokoj/noc.

DOPRAVA

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

Podrobné informace najdete ZDE.

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Všem klientům, kteří si do 31. 3. 2020 koupí pobytový zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 10 % do 31. 12. 2019 8 % do 31. 01. 2020 6 % do 29. 02. 2020 4 % do 31. 03. 2020 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili zájezdu organizovaného naší cestovní kanceláří) bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši: 12 % do 31. 12. 2019 10 % do 31. 01. 2020 8 % do 29. 02. 2020 6 % do 31. 03. 2020 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO SENIORY

Všem osobám starším 55 let bude poskytnuta sleva při zakoupení POBYTOVÉHO zájezdu ve výši 10 % ze základní ceny. Maximální výše této slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně bez ohledu na věk. Požadavek na tuto slevu je nutno uvést při přihlášení na zájezd, není uplatněna automaticky a nelze ji uplatňovat zpětně. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva není poskytována osobám na přistýlce.

Příplatky

jednolůžkové studio (os/noc) | snídaně (os/noc) | večeře dospělý (os/noc) | večeře dítě 2-12 let (os/noc) | komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | parkování u letiště 1 vozidlo/pokoj (akce do 31. 1. 2020, nutno uvést do smlouvy o zájezdu) - zdarma | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM (os/let) - 400,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT (os/let) - 400,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 600,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 600,- KčTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.