Studia Eva

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Studia Eva
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 445 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Velika je okouzlující prázdninová vesnička, která se nachází na pláži, v regionu Thesálie, 150 km jižně od Soluně. Pláž se táhne cca 11 km a prochází přes tři po sobě jdoucí vesnice: Velika, Sotiritsa a Agiokampos. Podél pláže se soustředí všechny dostupné turistické atrakce v této oblasti. Najdeme zde 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu), obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny a několik nočních klubů s diskotékou. Ve Velice je také lékařská služba, lékárna a bankomat. Na pláži, vedle křišťálově čisté, tyrkysové vody, na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. V této části Řecka nejsou davy a masová turistika, na svou dovolenou zde obvykle jezdí sami Řekové, a proto je klima tohoto místa opravdu řecké, rodinné a jedinečné. Studia Eva se nacházejí v blízkosti pláže a hlavní ulice. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3-3,5 hodiny.

Pláž
Studia Eva Široká se nacházejí cca 50 m (přes silnici) od široké, písčito-oblázkové pláže. Pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
Pěkně upravené zelené plochy, malá zahrada s citrusovými stromy, venkovní gril, stoly, lavice.

Pokoje
Prakticky zařízená studia se skládají z obývacího pokoje a současně ložnice pro max. 4 osoby (při ubytování 4 osob je studio složeno ze dvou místností), kuchyňského koutu se základním vybavením (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelny s WC a malého balkonu/terasy - se zahradním nábytkem. Kromě toho satelitní TV, klimatizace (individuálně nastavitelná, za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky a čisticí prostředky vlastní. Bez možnosti postýlky.

Strava
Vlastní. Možnost příplatku za All Inclusive Light (podávaný v nedaleké taverně): Snídaně a večeře formou bufetu. Oběd ve formě jednoho jídla typu souvlaki nebo moussaka s přísadami, polévky dne a salátu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů od 10:00 do 22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipuro, čili místní, silný alkohol). Děti do 12 let obdrží All Inclusive zdarma (pokud si ostatní členové rodiny zakoupili All Inclusive). Příplatek za All Inclusive Light zahrnuje bar v Polska Strefa. Možný příplatek za bar v Polska Strefa: ​​nealkoholické nápoje, pivo, červené a bílé víno.

Sport a zábava
POLSKA STREFA. Hry, soutěže, sport, tématické akce, grilování a nová letní přátelství. Vše v polském jazyce a s úsměvem! Zveme Vás na zábavu 7x týdně od 18:00 do 23:00 v období od 26.04 do 04.10. Ve Velice je půjčovna kol a vybavení pro vodní sporty a pro rybaření.

Internet
Bezdrátová síť Wi-Fi v hotelu.

Místní kategorie
Tři klíče

Náš názor
Cenově výhodná nabídka. Okouzlující, komorní místo s exotickou citrusovou zahradou a venkovním grilem. Přátelští majitelé, kteří se starají o hosty. Nedaleká promenáda je ideální pro nordic walking nebo jogging, další atrakce najdete v Polska Strefa.

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.