Studia Sunset

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Malia
Název ubytování Studia Sunset
Typ ubytování Studio
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 11 981 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení kontinentální snídaně v baru u bazénu (4 €/den, děti do 12 let 2 €/den).

Popis ubytování

UbytováníProstorná dvoulůžková
studia nebo apartmány se 2
přistýlkami (2 místnosti),
individuální klimatizace
(7 €/den), lednice, TV, zařízený
kuchyňský kout, sejf
(10 €/týden), fén, koupelna,
balkon nebo terasa.

Popis lokality ubytování

OkolíApartmánový dům Sunset se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Malia jen 190 m od krásné
široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Uzavřený komplex nabízí klid a soukromí, přesto
hosté, kteří zatouží po zábavě, nákupech v místních obchůdcích a posezení v tavernách a barech, naleznou
živé centrum jen 50 m od ubytování. Dům nabízí recepci, bar u bazénu s nabídkou nápojů, satelitní
TV, Wi‑Fi
připojení zdarma (ve společných prostorách), venkovní bazén s oddělenou dětskou
částí a lehátky a slunečníky zdarma. Poloha studií je ideální i v případě, že jste se rozhodli zapůjčit si
motorku nebo auto v místní půjčovně a hodláte navštívit blízké vesničky Mochos, Krasi, minojský palác
v Malii, klášter Kera a nebo se chcete vydat do vzdálenějších míst tohoto krásného ostrova. Příjemná
atmosféra ubytování v blízkosti centra i pláže s nabídkou vodních sportů je zárukou skvělé dovolené.

Program zájezdu

Popis

Pláž: 200 m | ZDARMA: lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, lehátka a slunečníky u bazénu

OSTRAVA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ

Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Ostravě za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 550 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 880 Kč. Službu „parkování na letišti v Ostravě“ je nutné uvést do smlouvy o zájezdu do příplatků a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.

DOPRAVA

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety pro pobyty 10/11 nocí jsou z Brna, Prahy, Ostravy, Bratislavy – sobota/středa. Odlety pro pobyty 7 nocí jsou z Brna, Prahy, Ostravy a Bratislavy – sobota/sobota.

BRNO - AKCE PARKOVÁNÍ ZDARMA

U tohoto zájezdu u odletů z Brna nabízíme našim zákazníkům přihlášeným do 31. 3. 2017 možnost parkování na letišti v Brně ZDARMA. Požadavek na zajištění parkování je nutno uvést ve smlouvě o zájezdu ihned při přihlášení a nelze jej uplatňovat zpětně.

PRAHA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ

Parkujte pohodlně a bezpečně u letiště v Praze. Díky našemu PROMO KÓDU získáte nižší cenu. Parkování na hlídaném parkovišti firmy Go parking.

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Všem klientům, kteří si koupí pobytový do 31.3.2017, bude poskytnuta sleva ve výši: 10 % do 31. 12. 2016 8 % do 31. 01. 2017 6 % do 29. 02. 2017 4 % do 31. 03. 2017 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili zájezdu organizovaného naší cestovní kanceláří) bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši: 12 % do 31. 12. 2016 10 % do 31. 01. 2017 8 % do 28. 02. 2017 6 % do 31. 03. 2017 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO SENIORY

Všem osobám starším 55 roků bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši 10 % ze základní cenyzájezdu. Maximální výše této slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně bez ohledu na věk. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

Příplatky

komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | parkování na letišti v Brně (1 vozidlo/pobyt) při nahlášení do 31. 3. 2017 - zdarma | parkování na letišti v Brně (1 vozidlo/pobyt) - 890,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET TAM (zavazadlo/let) - 500,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET ZPĚT (zavazadlo/let) - 500,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 290,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 290,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM - 350,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 490,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 490,- KčTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.