Studia Tsiaras

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Studia Tsiaras
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 922 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Agiokampos je malá, turistická vesnice, která se nachází 150 km jižně od Soluně. Výhodou tohoto místa je okouzlující, 11 km pláž, která prochází postupně přes tři vesnice: Velika, Sotiritsa a Agiokampos. Pláž bývá zalidňována hlavně v létě o víkendech a v srpnu, kdy jezdí Řekové na dovolenou. Klima tohoto místa je opravdu řecké, idylické a rodinné. Taverny vaří ,,pro své", a spíše zde nepotkáte dav turistů ze Západní Evropy. V okolí najdete 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu), obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny, několik nočních klubů s diskotékou a bankomat. V Sotiritse je rovněž lékařská služba a lékárna. Na pláži, vedle křišťálově čisté vody a výhledu na okolní kopce, na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. Studia Tsiaras se nacházejí v boční ulici, blízko pláže. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3-3,5 hodiny.

Pláž
Studia Tsiaras se nacházejí cca 100 m od široké, písčito-oblázkové pláže. Pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pokoje
Prakticky zařízená studia se skládají z obývacího pokoje a současně ložnice pro 2 osoby (možnost jedné přistýlky), kuchyňského koutu se základním vybavením (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelny s WC a malého balkonu/terasy. Kromě toho satelitní TV, klimatizace (individuálně nastavitelná, za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky a čisticí prostředky vlastní. Bez možnosti postýlky.

Strava
Vlastní. Možnost příplatku za All Inclusive Light (podávaný v taverně v Agiokamposu): Snídaně a večeře formou bufetu. Oběd ve formě jednoho jídla typu souvlaki nebo moussaka s přísadami, polévky dne a salátu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů od 10:00 do 22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipuro, čili místní, silný alkohol). Děti do 12 let obdrží All Inclusive zdarma (pokud si ostatní členové rodiny zakoupili All Inclusive). Příplatek za All Inclusive Light zahrnuje bar v Polska Strefa. Možný příplatek za bar v Polska Strefa: ​​nealkoholické nápoje, pivo, červené a bílé víno.

Sport a zábava
POLSKA STREFA. Hry, soutěže, sport, tématické akce, grilování a nová letní přátelství. Vše v polském jazyce a s úsměvem! Zveme Vás na zábavu 7x týdně od 18:00 do 23:00 v období od 26.04 do 04.10.

Internet
Bezdrátová síť Wi-Fi v hotelu.

Místní kategorie
Tři klíče

Náš názor
Jedna z nejlevnějších nabídek v katalogu určená pro zákazníky, kteří si chtějí sami sestavit dovolenou. Levnou verzi bez stravy doporučujeme klientům orientovaným především na prozkoumání. Pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou stálým způsobem, doporučujeme cenově velmi atraktivní nabídku All Inclusive (děti zdarma). Srdečně zveme k využití našich atrakcí v Polska Strefa, budou soutěže, karaoke, tance a spousta zábavy!

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.