Studia Victoria

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Studia Victoria
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 933 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Studia Victoria se nacházejí ve velmi zelené části Agiokamposu, cca 350 m od pláže, promenády a hlavní cesty. Agiokampos je malá turistická vesnice nacházející se v regionu Thesálie, 150 km jižně od Soluně. Výhodou tohoto místa je velmi pěkná, 11 km pláž, která prochází postupně přes tři vesnice: Velika, Sotiritsa a Agiokampos. Pláž bývá zalidněná hlavně v létě o víkendech v srpnu, kdy jezdí Řekové na dovolenou. Klima tohoto místa je opravdu řecké, idylické a rodinné. Taverny vaří ,,pro své'' a spíše zde nepotkáte dav turistů ze Západní Evropy. V okolí najdete 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu), obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny, několik nočních klubů s diskotékou a bankomat. V Sotiritse je rovněž lékařská služba a lékárna. Na pláži na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3-3,5 hodiny.

Pláž
Studia Victoria se nacházejí cca 350 m od široké písečné pláže. Pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
Zahrada, gril s lavičkami a stolkem.

Pokoje
Prakticky zařízená studia se skládají z obývacího pokoje a současně ložnice pro 2 osoby, kuchyňského koutu se základním vybavením (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelny s WC a malého balkonu/terasy se zahradním nábytkem. Kromě toho satelitní TV, klimatizace (individuálně nastavitelná, za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky a čisticí prostředky vlastní. Bez možnosti dětské postýlky.

Strava
Vlastní. Možnost příplatku za All Inclusive Light (podávaný v taverně v Agiokamposu): Snídaně a večeře formou bufetu. Oběd ve formě jednoho jídla typu souvlaki nebo moussaka s přísadami, polévky dne a salátu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů od 10:00 do 22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipuro, čili místní, silný alkohol). Děti do 12 let obdrží All Inclusive zdarma (pokud si ostatní členové rodiny zakoupili All Inclusive). Příplatek za All Inclusive Light zahrnuje bar v Polska Strefa. Možný příplatek za bar v Polska Strefa: ​​nealkoholické nápoje, pivo, červené a bílé víno. 

Sport a zábava
POLSKA STREFA. Hry, soutěže, sport, tématické akce, grilování a nová letní přátelství. Vše v polském jazyce a s úsměvem! Zveme Vás na zábavu 7x týdně od 18:00 do 23:00 v období od 26.04 do 04.10. 

Internet
Bezdrátová síť Wi-Fi v hotelu.

Místní kategorie
Tři klíče

Náš názor
Studia Victoria jsou umístěna v neuvěřitelně zelené části Agiokamposu, s kvetoucími zahradami a citrusovými hájemi okolo nich. Prostorná studia s kuchyní Vám umožní pohodlný výběr varianty dovolené, s vlastní stravou nebo s All Inclusive. Absolutním hitem této sezóny bude nepochybně Polska Strefa - plně zorganizovaná dovolená s velmi atraktivním, zábavně-integračním programem. Vřele doporučujeme!

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.