Studia Xenia

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Studia Xenia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 921 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Studie Xenia se nacházejí v první pobřežní linii letoviska Velika, v blízkosti známé 11 km dlouhé pláže, podél které se soustředí všechny dostupné turistické atrakce v okolí. Najdete zde 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu), obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny a několik nočních klubů s diskotékou. Na pláži, kromě tyrkysové vody a výhledu na nedaleké lesy a kopce, na Vás čeká pár plážových klubů se slunečníky a lehátky. V této části Řecka nejsou davy ani masová turistika, na dovolenou sem obvykle jezdí sami Řekové, a proto je klima tohoto místa opravdu řecké, rodinné a jedinečné. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3-3,5 hodiny.

Pláž
Studia Xenia se nacházejí cca 20 m (přes silnici) od široké, písčito-oblázkové pláže. Pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
Venkovní gril pro sdílené užívání. V dolní části obchod s potravinami.

Pokoje
Nedávno renovovaná, funkčně zařízená studia se skládají z obývacího pokoje a současně ložnice pro 2 osoby, kuchyňského koutu se základním vybavením (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelny s WC a malého balkonu/terasy se zahradním nábytkem (balkóny a terasy tvoří společný prostor). Kromě toho satelitní TV, klimatizace (individuálně nastavitelná, za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky a čisticí prostředky vlastní. Bez možnosti postýlky.

Strava
Vlastní.
Možnost příplatku za All Inclusive Light (v místní taverně): Snídaně a večeře formou bufetu. Oběd ve formě jednoho jídla typu souvlaki nebo moussaka s přílohami, polévky dne a salátu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů od 10:00 do 22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipuro - místní, silný alkohol). Děti do 12 let obdrží All Inclusive Light zdarma (pokud si ostatní členové rodiny zakoupili All Inclusive Light). Příplatek za All Inclusive Light zahrnuje bar v Polska Strefa. Nebo možnost příplatku pouze za bar Polska Strefa: ​​nealkoholické nápoje, pivo, červené a bílé víno. 

Sport a zábava
Ve Velice je půjčovna kol a vybavení pro vodní sporty a pro rybaření. POLSKA STREFA - to jsou hry, soutěže, sport, tématické akce, grilování a nová letní přátelství. To vše v polském jazyce a s úsměvem! Zveme Vás na zábavu 6x týdně od 16:00 do 23:00 v období od 26.04 do 04.10. 

Internet
Bezdrátová síť Wi-Fi v hotelu.

Místní kategorie
Tři klíče

Náš názor
Cenově výhodná nabídka. Ve spojení s All Inclusive Light, podávaného v místní taverně, je kompletní dovolenou pro každý rozpočet. Studia Xenia doporučujeme díky pěkným pokojům po renovaci a skvělé poloze přímo u pláže a promenády. Velika je také výborným výchozím bodem pro objevování nejzajímavějších míst v Řecku. Doporučujeme Meteory, Athény, Skiathos a Skopelos.

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.