Summer Village

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kos, Marmari
Název ubytování Summer Village
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pěkný hotel s bungalovy ve kterém vládne příjemná rodinná atmosféra tolik typická pro Řecko. Je umístěný na velmi klidném místě v letovisku Marmari, obklopený středomořskou flórou. Usměvavý personál zde dokresluje pohodovou prázdninovou atmosféru.

Popis stravování

All inclusive. Snídaně, obědy, večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, odpolední čaj a káva. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v rozlévané formě.

Popis ubytování

UbytovaniPokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV/SAT, telefonem. Lze vyžádat chladničku. Možnost jedné přistýlky.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel se nachází v klidné části letoviska Marmari na severním pobřeží ostrova, cca 14 km od letiště, cca 1000 m od centra letoviska Marmari,ve kterém se nachází několik restaurací, barů a turistických obchodů. Hotel je vzdálen cca 14 km od centra města Kos, které je plné archeologických vykopávek, ale na své si zde přijdou milovníci zábavy a nočního života. Autobusová zastávka se nachází ve vzdálenosti cca 100m od hotelu. Hotel leží cca 750 m od široké písečné pláže.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.