Sunconnect Kolymbia Star

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko ostrovy - Rhodos - Kolymbia
Název ubytování Sunconnect Kolymbia Star
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 419 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: miniklub, 3 samostatné dětské bazény s vodními skluzavkami (na velké skluzavky mají děti vstup od 6 let a výšky 1,2 m.), dětské hřiště, dětský klub (od 3 do 11 let), dětské židličky v restauraci, dětské plínky (za poplatek), dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Popis stravování

Stravování: polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje k hlavním pokrmům a v baru (10.00 - 23.00 h.). Káva, čaj a zákusky 16.30 - 18.00 h. Minerální voda, nealkoholické nápoje a zmrzlina v baru u vodních kluzavek do 9.00 do 17.00 h. Snacky 14.00 - 16.00 h. All inclusive končí v den odjezdu ve 12.00 h.

Popis ubytování

USPhotel v klidné části letoviska Kolymbia

zastávka autobusu se spojením do hlavního města a Lindosu před hotelem

moderní hotel pro online dovolenouPopis hoteluHotel v klidné části letoviska Kolymbia. Zastávka autobusu se spojením do hlavního města a Lindosu před hotelem. Moderní hotel pro online dovolenou.Pláždlouhá oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Vybaveníhotelový komplex s 271 pokoji v několika dvoupatrových budovách. Přijímací hala s recepcí a trezorem k pronajmutí, restaurace, a-la-carte restaurace (za poplatek), bary, obchod se suvenýry. V zahradě 3 sladkovodní bazény, bar u bazénu, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Malý aquapark. Osušky na kauci.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 22 m2, s chladničkou, klimatizací (zdarma od 1.6. do 30.9.), sat. TV, trezorem, telefonem, sprchou, WC, fénem a balkonem nebo terasou.
Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): cca 38 m2, prostornější, samostatná ložnice oddělená posuvnými dveřmi, vana nebo sprcha, jinak jako A2A.
Dvoulůžkové pokoje superior (A2D/A3D/A4D): cca 38 m2, jinak jako A2B.
Joker rodinné pokoje (A2X/A3X/A4X): cca 28 m2, 1 místnost, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Sport/aktivityzdarma: stolní tenis, volejbal. V hlavní sezóně večerní animační program, 1x za 14 dní řecký večer. Za poplatek: biliár a minigolf, vodní sporty na pláži.InternetWiFi v celém hotelu zdarma.Wellnessza poplatek: masáže (na vyžádání).Infomístní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2017, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.04.2018

výhodná nabídka:


Joker pokojeDětská sleva (F)A2A: 1 dítě (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2B: 1 až 2 děti (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohav klidné části letoviska Kolymbia. Centrum s nákupními možnostmi, bary a restauracemi cca 1,5 km. Hlavní město cca 25 km. Před hotelem se nachází zastávka linkového autobusu se spojením do Lindosu, Rhodosu a na známou pláž Tsambika. Letiště cca 30 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.