Deluxea - Le Saint Alexis

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Réunion, Západní pobřeží
Název ubytování Le Saint Alexis
Typ ubytování Superior room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 51 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Le Saint Alexis **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámVydejte se na Réunion, ostrov v jihozápadní oblasti Indického oceánu, kde můžete strávit výjimečné chvíle v kouzelném čtyřhvězdičkovém resortu Le Saint Alexis Hotel & Spa s kompletním komfortem.
Tento hotel na závětrném pobřeží je ideálním tropickým útočištěm na ostrově. Již po příjezdu vás omámí svým šarmem, originalitou a pohostinností. K dispozici budete mít výběr z komfortního ubytování v pokojích či suitách, zatímco stravování zajistí zdejší kulinářská kuchyně a relaxační bar.
Během svého volného času pak můžete využívat lázně, lagunový bazén a relaxační i aktivní činnosti. I jen samotné pohledy z hotelu na oceán vás nadchnou. Pokud tedy toužíte po dovolené na turistickém Réunionu s možností koupání se v oceánu a polehávání na pláži, pak si vyberte Le Saint Alexis Hotel & Spa.Zájezd Vám připravíme na klíčSpecialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea
V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.
Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).Kategorie a vybavení pokojůHotel Alexis nabízí krásně zařízené pokoje a suity. Vybírat můžete ze tří kategorií pokojů a dvou typů luxusních suit.
Všechny pokoje mají stejné vybavení a svým hostům nabízejí whilrpool vanu, balkon (terasu), výhled na moře či na zahrady a v přízemí přístup k bazénu.Pláž a mořePláž Boucan Canot s jemným pískem se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu a disponuje hotelovými lehátky.Gastronomie a hotelové restauraceV Le Saint Alexis se čas k jídlu stává speciální příležitostí. Den tu startuje bohatá snídaně obsahující čerstvé bio produkty. Podává se pod širým nebem, na romantické palubě či v jídelně formou bufetu.
Obědy a večeře tu připravuje tým osmnácti nadšených kuchařů, kteří hrají velkou roli v této vysoce kvalitní kuchyni, která podporuje místní produkty. Kuchaři pro své hosty neustále hlesají nové výtvory a zdařile kombinují klasické chutě s exotickými.
Obědvá a večeří se na šesti balkonech v prvním patře nebo na zahradě u pobřeží a to téměř po celý rok. Pokrmy najdete v propracovaných menu á la carte, která šéfkuchař doplňuje o vybrané speciality.
Pochutnají si i nejmenší hosté, pro které je připraveno speciální menu.
Jen pár kroků od pláže se nachází bar s širokou terasou. Nabízí výběr alkoholických i nealkoholických koktejlů, různé rumy a skotské, irské, americké i japonské whisky. Každý pátek a každou sobotu tu vystupují místní umělci s tradiční hudbou a tanci.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.