Deluxea - Constance Lémuria Resort Green Fee Zdarma

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Praslin, Anse Kerlan
Název ubytování Constance Lémuria Resort
Typ ubytování Dvoulůžková Junior Suite
Druh zájezdu Aktivní, na golf
Cena za osobu celkem od 81 750 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Constance Lémuria Resort ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámZažijte vysoký životní styl v pětihvězdičkovém hotelu Lemuria, který je součástí populárního hotelového řetězce Constance. Nachází se na ostrově Praslin, jenž láká cestovatele z celého světa na svou unikátní faunu a floru.
Lemuria Resort se vyznačuje elegantním luxusem a prostorem. Ubytování nabízí v  suitách a vilách, které poskytují výhled na Indický oceán. Dále tu na vás čeká odpočinek na krásné pláži Anse Georgette, která je známá jako hnízdiště želv. Resort je proslulý také svými kulinářskými zážitky, dobrodružnými aktivitami i romantickou atmosférou.
Vítáni jsou také malí návštěvníci, kterým se tu věnují vyškolení profesionálové v dětském klubu.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníHotel Lemuria je ideální volbou z vícero důvodů. Prvním důvodem je jednoznačně jeho poloha, díky které má hned tři pláže. Na jedné z nich, Anse Georgette, kladou želvy svá vajíčka. Jde skutečně o skvostnou pláž, kterou si nemůžete nechat ujít!
Druhou výhodou je určitě jediné golfové hřiště na Seychelách.
Zapomenout nesmíme ani na vynikající servis a úžasné jídlo, které jen umocňuje pozitivní dojmy z tohoto krásného místa.Kategorie a vybavení pokojůConstance Lemuria své hosty ubytovává v komfortních suitách a vilách. Suity se nacházejí ve dvoupodlažních budovách s doškovou střechou v tropické čarokrásné zahradě. Jsou komfortně vybavené klimatizací, mini-barem, trezorem, telefonem, satelitní televizí a CD/DVD přehrávačem. V koupelně návštěvníci najdou vanu, sprchový kout a fén.
Resort nabízí suity ve dvou kategoriích: Junior a Senior. Náročnějším klientům jsou určeny vily typu Pool a Presidential.Pláž a mořePřímo u resortu Lemuria se nacházejí ikonické pláže Grand Anse Kerlan a Petite Anse Kerlan. Pár minut chůze pak jedninečná Anse Georgette, která je jako vystřižena z katalogu. Pláže na ostrově Praslin pokrývá jemný bílý písek.Gastronomie a hotelové restauraceDopřejte si kulinární dobrodružství ve třech výjimečných restauracích, které resort Lemuria nabízí. Pokrmy mezinárodní kuchyně tu jsou okořeněny seychelskou chutí a každý host si tu přijde na své. Užijte si teplo seychelské pohostinnosti, které sálá i z pěti hotelových barů. Koktejl tu můžete popíjet třeba u bazénu při západu slunce.
Hlavní hotelová restaurace nese název The Legends. Podávají se tu snídaně a večeře formou bufetu, některé večery jsou tu speciální, tematické, při kterých se servírují pokrmy formou menu á la carte.
Druhou restaurací je The Seahorse, kde se vaří kreolská a francouzská kuchyně.
Na obědy a večeře je otevřena restaurace Beach Bar & Grill, která nabízí to nejlepší z darů moře.Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Hotel Constance Lémuria Resort se nachází na ostrově Praslin, na který se můžete dostat dvěma způsoby - lodí anebo letadlem. Jakmile se dopravíte na ostrov Praslin, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.
Jízda autem do přístavu v Mahé, cesta lodí a poté autem do hotelu trvá cca 1 hod a 50 min.
Cesta letadlem a poté autem do hotelu trvá 25 min.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.