Deluxea - Fregate Island Private

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Fregate
Název ubytování Fregate Island Private
Typ ubytování Private Pool Residence
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 401 850 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Fregate Island Private ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámPředstavte si ostrov uprostřed oceánu. Zakrývá jej bujná tropická vegetace, lemován je bělostnými plážemi. Tento ostrov skutečně existuje, nazývá se Fregate a představuje panenskou tropickou krásu. Vy se můžete stát součástí této nádhery. 
Ostrov Fregate je skutečně unikátním místem. Hnízdí tu želvy Aldabra, které se zde vyskytují v hojné populaci. Najdete zde původní lesy čítající deseti tisíce stromů a více než sto druhů tropických ptáků. Pokud patříte mezi vášnivé milovníky přírody, nemůžete si tento fascinující kout světa nechat ujít.
Resort Fregate je spojením tropické přírody a luxusu. Nízké budovy jsou pečlivě vsazeny do okolního prostředí. Najdete tu bazény, restaurace, hřiště pro děti a především nádherné pláže. O jedné z pláží se často hlasuje jako o „nejkrásnější pláži světa“.
Od hlavního ostrova Mahé je resort Fregate vzdálen pouhých 15 minut letu.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníV resortu Fregate naleznete klid a soukromí, které Vám poskytne ubytování v soukromých vilkách s privátním bazénem a výhledem do bujné vegetace nebo na Indický oceán. Bohatý podmořský svět vytváří ideální podmínky pro šnorchlovíní a potápění. Odpočívat můžete na jedné ze sedmi bělostných pláží.  Pro milovníky golfu je k dispozici golfové hřiště na okolním ostrově.
 Kategorie a vybavení pokojůResort Fregate představuje dokonale luxusní ubytování. Všechny residence a vily disponují úžasnými výhledy, prostorem i pohodlím. Jednotlivé místnosti jsou pečlivě zařízeny s ohledem na přírodní bohatství ostrova. Ubytovat se můžete v residenci s bazénem, či na kopci v komplexu vil.Pláž a mořeSedm úchvatných pláží na Fregate Island patří mezi nejkrásnější na světě. V průběhu celého roku jsou zde ideální podmínky pro plavání, šnorchlování, hloubkové potápění a mnoho dalších vodních sportů, jejichž nabídka je velmi široká.Gastronomie a hotelové restauraceBudete překvapeni, kolik chutí ostrov Fregate nabízí. Personál resortu klade velký důraz na kvalitu ovoce a zeleniny, vše je pěstováno organicky a na váš talíř se dostanou suroviny čerstvé a chutné. Z přístavu se do resortu přivážejí čerstvě ulovené ryby a plody moře. V kuchyni se vaří především kreolská a mezinárodní kuchyně.
Filosofií resortu je, aby hosté mohli stolovat, kde chtějí. Kromě posezení v restauracích a barech si můžete vyzkoušet stolování v Treehouse, ve výšce nejvyššího a nejstaršího banánovníku, nebo v Yacht Club. Personál vám také s radostí připraví barbecue přímo na pláži.
Zavítat můžete i do krásné restaurace Fregate House, která kromě stolování představuje i recepci, butik, knihovnu a vinný sklípek. Cestou z restaurace na pláž narazíte na plážový bar.
K jídlu se zasedá i v The Plantation House, kde se šéfkuchař specializuje na to nejlepší z kreolské kuchyně. V tomto domě se kromě restaurace nachází i muzeum, jež oživuje seychelskou historii.Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. V příletové hale letiště Vás přivítá representant, budete vyzvednuti a převezeni letadlem do hotelového resortu na ostrov Fregate Island.
Cesta letadlem z letiště do hotelu trvá 15 min.
Plavba lodí z přístavu Mahé do hotelu trvá 1 hod 45/50 min.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.