Deluxea - Paradise Sun

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Praslin, Anse Volbert
Název ubytování Paradise Sun
Typ ubytování Superior Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 61 540 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Paradise Sun **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámPojeďte objevit malý ráj na zemi, do hotelu Paradise Sun, který se nachází na seychelském ostrově Praslin.
Hotel Paradise Sun je unikátní, přátelský, v objetí láskyplné náruče Indického oceánu. Nachází se v blízkosti bílé korálové pláže Cote d’Or Beach, která je oblíbeným cílem cestovatelů z celého světa. Tato pláž se nachází na severovýchodě ostrova, který je druhým největším ostrově panenských Seychel.
Ideální dovolenou zde mohou strávit nejen páry, ale i rodiny s dětmi, které jsou v hotelu vřele vítány. Večery jsou tu živější a hotel nabízí velké množství volnočasových aktivit.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůParadise Sun je uhnízděn v bujné tropické zahradě, která obklopuje jednopodlažní a dvoupodlažní vilky ve francouzsko-kreolském stylu. Celkově hotel nabízí osmdesát pokojů, sedmdesát z nich odpovídá typu Superior, deset z nich typu Deluxe, ty jsou obzvlášť vhodné pro rodiny s dětmi.Pláž a mořeHotel je situován podél Cote d´Or, jedné z nejkrásnějších pláží na světě s jemným bílým pískem. V odbobí od října do května se na pláži může vyskytovat mořská tráva, kterou personál několikrát denně čistí.Gastronomie a hotelové restauraceNechte se místním šéfkuchařem zlákat k objevování nových chutí a stylu francouzsko-kreolského vaření. V hotelové restauraci nejde jen o jídlo, jde o komplexní zážitek z gurmánského potěšení, nádherného prostředí a vřelosti personálu i vystupujících tanečníků. Na ostrově Praslin nikdo nespěchá, čas k večeři je slavnostním okamžikem, který se musí prožít od začátku až do konce.
Hlavní restaurace nese název St. Pierre Restaurant, podlahu tvoří písek, a tak se tu stoluje naboso. Snídaně se podává u bazénu, během dne si hosté vychutnávají koktejly u plážového baru. Obědy a večeře podává restaurace v poledne formou á la carte, večeře jsou ve stylu nápaditých bufetů.Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Hotel Paradise Sun se nachází na ostrově Praslin, na který se můžete dostat dvěma způsoby - lodí anebo letadlem. Jakmile se dopravíte na ostrov Praslin, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.
Jízda autem do přístavu v Mahé, cesta lodí a poté autem do hotelu trvá cca 1 hod a 35 min.
Cesta letadlem a poté autem do hotelu trvá 40 min.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.