Hotel Valmer Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Mahé
Ubytování Hotel Valmer Resort
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 65 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze - snídaně bufetovým způsobem, večeře servírované - výběr z menu. Na místě možnost zakoupení obědů – výběr z menu.

Popis ubytování

PolohaMenší butikový hotel se nachází na jihozápadním pobřeží Mahé. Studia a vily leží v tropické zahradě přímo u pláže Valmer Beach a nedaleko pláže Baie Lazare. Hlavní město Victoria je vzdáleno cca 25 km, letiště cca 18 km.VybaveníVstupní hala s recepcí, WI-FI v recepci zdarma, restaurace La Palmier, bar La Gaulette, venkovní bazén, knihovna, prádelna, dětské hřiště.VybaveníRecepce, hotelová restaurace, bar, obchod se suvenýry; za poplatek WiFi připojení, půjčovna aut. Terasa s bazénem (lehátka a slunečníky v omezeném počtu).UbytováníGarden studio: dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), kuchyňským koutem, klimatizací, stropním větrákem, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem s výhledem do zahrady. Deluxe vila: dvoulůžkové pokoje stejně vybavené jako garden studio, mají větší rozměry a plně vybavený kuchyňský kout, výhled na oceán nebo do tropické zahrady.Sport a zábavaFitness, masáže, kosmetické procedury, nedaleko hotelu potápěčské centrum (za poplatek).PlážNádherná pláž pokrytá jemným bílým pískem se nachází přímo vedle hotelu.Tipy pro správnou volbu- exotické prostředí tropické zahrady- klidné prostředí- klimatizované pokoje

Popis lokality ubytování

StřediskaJe největším Seychelským ostrovem co do rozlohy i počtu obyvatel, kterých zde žije cca 70 tisíc, což představuje téměř 90 % veškeré populace této ostrovní republiky. Na ostrově najdeme bujnou vegetací pokryté hornaté vnitrozemí, přes 80 idylických pláží, z nichž každá má odlišný charakter či hlavní město Victoria, které je vystavěno kolem zálivu na úpatí hory Morne Seychellois. Vody ostrova jsou chráněny korálovými útesy, což umožňuje provozování vodních sportů a vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. Dovolenou na Mahé doporučujeme těm, kteří chtějí relaxovat uprostřed tropického ráje, ale zároveň mít na dosah moderní civilizaci v městečku Victoria, které je snadno dosažitelné pravidelnou autobusovou dopravou.

Program zájezdu

Trasa

Pohodlné lety s jedním přestupem na SeychelyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.