Kombinace tří ostrovů - to nejlepší ze Seychel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, La Digue, Anse La Réunion
Název ubytování Le Domaine de L'Orangeraie
Typ ubytování Garden Villa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 113 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Kombinace tří ostrovů - to nejlepší ze SeychelMáme pro Vás nachystanou kombinaci tří hlavních ostrovů Mahé, Praslin a La Digue – délku pobytu či ubytování upravíme dle Vašich požadavků.

1. den – přílet na letiště na Mahé, transfer na La Digue
2. –5. den – pobyt na La Digue, hotel Le Domaine Orangeraie
5. den – krátky přesun lodí na Praslin
5. – 9.den – pobyt na Praslinu, hotel Paradise Sun
9. den – přesun na hlavní ostrov Mahé
9. – 13. den – pobyt na Mahé, hotel Ephelia, odlet

Pobyt na jednotlivých ostrovech může být libovolně dlouhý. Rádi připravíme nabídku dle Vašich požadavků.
Mahé
Největší a nejrozvinutejší ze Seychelských ostrovů, leží zde hlavní město Victorie a žije asi 90% obyvatel země. Můžete si udělat výlet na nejvyšší bod ostrova – horu Morne ve výši 905 m. Na severu ostrova vás čeká „rušnejší“ část Beau Vallon, na jihozápadním pobřeží si najděte vlastní kousek ráje. Na notu ostrovanského života se naladíte průzkumem tržisť a procházkou pod palmami v botanické zahradě ve Victorii.
Praslin
Svůdný ostrov s mořem barvy ginu a neuspěchaným životním tempem. Leží cca 45 km od Mahé a polehky se sem dostanete lodí nebo letadlem společnosti Air Seychelles. Hlavním lákadlem kromě pláží je zajisté Valée de Mai a a unikátní coco de mer. Nenechte si ujít nejkrásnejší pláž na Praslinu – Anse Lazio s něuveřitelně modrou lagunou a třpytivě bílým pískem. Pokud Vás omrzí vyvalování na písku, můžete se bez problémů zabavit pěšími túrami, vyhlídkovými plavbami k okolním ostrovům nebo šnorchlováním.
La Digue
Ostrov La Digue je místem, kde získáte pocit, že se zastavil čas a kde jsou stále dodržovány pradávné tradice. Zažijte uvolněnou jízdu po nejkrásnějších místech ostrova a to vše v sedle místního nejoblíbenějšího dopravního prostředu – na kole! Nenechte si ujít výlet na jednu z nejkrásnějších pláží světa – Anse Source d' Argent, jejíž průzračné tyrkysové vody a ohromné granitové balvany jsou absolutně bezkonkurenční a Vy se budete moci pokochat krásou jednoho z nejkrásnějších míst na světě.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.