Maia Luxury Resort and Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Mahé Island
Název ubytování Maia Luxury Resort and Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 180 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Skvost v naší nabídce nejluxusnějších resortů! Místo, které Vám poskytne maximální relaxaci a hluboký klid! Nádherné pláže, nádherné výhledy! Prvotřídní standard služeb s důrazem na kvalitu zaručuje splnění všech Vašich očekávání i tajných snů a přání! Víc než jen ALL INCLUSIVE!

Popis stravování

formou The Beyond ALL INCLUSIVE - vše formou á la carte nebo servírovaného menu.

Popis ubytování

UbytováníSkvost v naší nabídce nejluxusnějších resortů! Místo, které Vám poskytne maximální relaxaci a hluboký klid! Nádherné pláže, nádherné výhledy! Prvotřídní standard služeb s důrazem na kvalitu zaručuje splnění všech Vašich očekávání i tajných snů a přání! Víc než jen ALL INCLUSIVE!

Popis lokality ubytování

polohaMahé Island, luxusní resort, patřící do společnosti The Leading Hotels of the World, na jihozápadním pobřeží ostrova, u úžasné bělostné pláže Anse Louis. Vily s velkými privátními bazény jsou rozsázené ve stráni v tropické zahradě s úchvatným a ničím nerušeným výhledem na moře, jen pár kroků od pláže a nabízejí absolutní soukromí! Vilky jsou rozeseté v kopcích, každá má svou zahradu, bazén a masážní altán s vanou. Vzdálenost od letiště cca 15 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.