Seychely - Colibri Guest House

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Praslin, Baie St. Anne
Název ubytování Colibri Guest House
Typ ubytování Standard Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 41 250 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Colibri Guest House *** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámColibri Guest House je malebný hotýlek umístěny přímo na jihovýchodním pobřeží ostrova Praslin, což je druhý největší ostrov Seychel.
Je situován v klidné oblasti, v těsné blízkosti oceánu. Jen pár minut odtud se nachází Baie Ste Anne Village a přístav.
Hotel tvoří hlavní budova, jejímž hlavním materiálem je dřevo. K té je připojena zastřešená terasa s velkými okny, ukrývající restauraci. Ze všech oken a balkonů se vám naskytnou nádherné výhledy na oceán, na bazén a na drsnou tropickou krásu ostrova.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme s leteckou společnsotí Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůColibri Guest House se vyznačuje téměř rodinnou atmosférou. Nachází se zde jen jedenáct pokojů, šest z nich představuje typ Standard, pět typ Superior. Jsou velmi vkusně zařízené s vlastní terasou a dech beroucím výhledem na oceán.
Pokoje nejsou klimatizované a není možné poskytnout dětskou postýlku.Pláž a mořeColibri Guest House je situován v docházkové vzdálenosti od nádherné zátoky Baie Ste Anne. Tady si užijete krásnou pláž s jemným bílým pískem a ty nejkrásnější tyrkysové odstíny oceánu.Gastronomie a hotelové restauraceChalets Cote Mer & Colibri Hotel nabízejí krásnou restauraci s tím nejlepším panoramatickým výhledem na zátoku Baie Ste Anne. Stoly jsou umístěny přímo nad oceánem a hosté si tu tak užijí zvuk vln tříštících se o skálu. Stolování tak získává nový rozměr.
Restaurace servíruje snídaně sestávající se z kontinentálních prvků, jako jsou briošky, džem, sladké pečivo, ovoce, káva, čaj a vejce. Den tu pak pokračuje obědem a končí večeří, při které se podává menu nové na každý den. Obsahuje především kreolskou kuchyni.Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Hotel Colibri Guest House se nachází na ostrově Praslin, na který se můžete dostat dvěma způsoby - letadlem anebo lodí. Jakmile se dopravíte na ostrov Praslin, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.
Transfer z letiště Mahé do hotelu je zobrazen v následující tabulce:
Autem (letiště Mahé → přístav Mahé) = 15-20 min

Lodí (přístav Mahé → přístav Praslin) = 1 hod

Vůz (přístav Praslin → hotel) = 5 min
 


ANEBO

 
 

 
Letadlem (letiště Mahé → letiště Praslin) = 15 min

Autem (letiště Praslin → hotel) = 20 minTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.