Seychely - Islanders Guest House

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Praslin, Anse Kerlan
Název ubytování Islanders Guest House
Typ ubytování Standard Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 44 710 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

The Islanders Hotel ** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámThe Islanders Hotel je malý rodinný hotýlek zabírající plochu více než 4000 m², nacházející se podél pláže Anse Kerlan Beach, na severozápadním pobřeží ostrova Praslin.
Hotel funguje již od roku 1990, kdy jej tvořily dva bungalovy, ke kterým postupně přibyla restaurace a další ubytovací zařízení, kde mohou pohodlně pobývat i rodiny s dětmi. V roce 2010 prošla původní restaurace Capricorn rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je větší prostor a kompletně nový vzhled.
Na pláži Anse Kerlan se v roce 1986 natáčel film Trosečník, můžete se tak procházet po stejných místech jako členové filmového štábu.
The Islanders Hotel je místo, které si užijí zejména ti, co touží po dokonalém klidu v lůně tropické přírody.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme s leteckou společnsotí Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůThe Islanders Hotel se skládá z několika málo bungalovů, které Vám zajistí pohodlí i soukromí. Nabízí celkem tři kategorie apartmánů a dvě kategorie vil. Ubytovat se zde mohou páry, rodiny s dětmi i skupinky přátel.Pláž a mořeHotel se nachází přímo u krásné pláže Anse Kerlan, kde se natáčel film Trosečník. V blízkosti jsou i další slavné pláže ostrova Praslin a to Anse Lazio (45 minut) a Anse Georgette (25 minut).Gastronomie a hotelové restauraceThe Islanders Hotel nabízí možnost stravování v restauraci Capricorn, která byla v roce 2010 kompletně obnovena. Vyznačuje se barevnými skly, mramorovou podlahou a doškovou střechou. Doporučována je pro své kreolské a rybí speciality za přijatelné ceny. Otevřena je na snídaně, obědy i večeře, od pondělí do neděle, i o státních svátcích.
Hostům jsou zde plněny i speciální přání jako barbecue na pláži, či romantická večeře při svíčkách. V baru se podává široký výběr tropických koktejlů a domácích sorbetů, šumivých nápojů a populárních piv Seybrew.Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. The Islanders Hotel se nachází na ostrově Praslin, na který se můžete dostat dvěma způsoby - letadlem anebo lodí. Jakmile se dopravíte na ostrov Praslin, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.
Transfer z letiště Mahé do hotelu je zobrazen v následující tabulce:
Autem (letiště Mahé → přístav Mahé) = 15-20 min

Lodí (přístav Mahé → přístav Praslin) = 1 hod

Vůz (přístav Praslin → hotel) = 30 min
 


ANEBO

 
 

 
Letadlem (letiště Mahé → letiště Praslin) = 15 min

Autem (letiště Praslin → hotel) = 5-10 minTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.