Seychely - Le Domaine de La Réserve

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Praslin, Anse Volbert
Název ubytování Le Domaine de La Réserve
Typ ubytování Superior Hillside / Colonial Superior Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 41 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Le Domaine de La Réserve ****+ - Osobně jsme navštívili a poradíme VámHotel bude uzavřen od 10.12. - 22.12.2016
Le Domaine de La Réserve je situován na ostrově Praslin přímo na nádherné pláži Anse Petite Cour, kterou pokrývá bílý písek, na jejích koncích jsou žulové kameny a otevírá se směrem k ostrovu Curieuse, který můžete spatřit v dálce.
Hotel je ideální místem pro poklidnou relaxaci. Ukrývá se v sevření dvou kopců, které jsou porostlé bujným tropickým pralesem. Toto místo působí panenským dojmem, jen vy a krásná exotická příroda.
Ubytování je možné získat přímo na pláži, jako součást národního mořského parku, jenž schovává neuvěřitelně pestrý podmořský svět.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme s leteckou společnsotí Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůHotel Le Domaine de La Réserve se rozkládá na 200 akrech překrásně udržované zahrady a nabízí ubytování v individuálně vyzdobených pokojích, které se vyznačují typickým kreolským stylem, včetně maleb na stěnách od místních umělců. Vybírat můžete ze tří kategorií ubytování.Pláž a mořeHotel disponuje svou vlastní exkluzivní pláží s bílým pískem a typickými velkými balvany. Pláž je přirozeně chráněna korálovým útesem, který vytváří skvělé podmínky pro plavání a nezapomenutelné šnorchlování.
Pár minut jízdy od hotelu se nachází dvě pláže, které patří do Top 10 na světě – Anse Lazio a Anse Gerogette. Stejně tak se nedaleko nachází i několik neobydlených ostrůvků, které jsou skvělou příležitostí k pikniku a výletům. Za pár minut vás k nim doveze motorový člun.Gastronomie a hotelové restauraceVíte, co je jednou z hlavních atributů perfektní dovolené? Je to vynikající jídlo společně s faktem, že nemusíte vařit a mýt nádobí. Vy se jen usadíte v nádherném prostředí s dech beroucími výhledy a budete si vychutnávat to nejlepší, co může místní gastronomie přinést.
L’Obrizan Restaurant je vrcholem hotelového kulinářství. Jak už název napovídá, tato restaurace se tyčí na útesu, nad Anse Petite Cour. Hosté mohou tak sledovat kotvící jachty, přírodní akvária plná ryb a zejména si užívat delikátní pokrmy připravené pod taktovkou šéfkuchaře. Podává se zde kreolská i mezinárodní kuchyně.
Druhou možností ke stravování je William Bar and Pool Grill. Hosté si tu mohou objednat čerstvé ryby, grilované maso nebo si vybrat z nabídky salátů. Výběr místních i mezinárodních jídel je skutečně široký.
Le Domaine de La Réserve nabízí také tři bary: Kanmtole Main Bar, Dan Disab Beach Bar a William Bar. Jsou obklopeny kokosovými palmami, v blízkosti bazénu.Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Hotel Le Domaine de La Réserve se nachází na ostrově Praslin, na který se můžete dostat dvěma způsoby - letadlem anebo lodí. Jakmile se dopravíte na ostrov Praslin, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.
Transfer z letiště Mahé do hotelu je zobrazen v následující tabulce:
Autem (letiště Mahé → přístav Mahé) = 15-20 min

Lodí (přístav Mahé → přístav Praslin) = 1 hod

Vůz (přístav Praslin → hotel) = 15 min
 


ANEBO

 
 

 
Letadlem (letiště Mahé → letiště Praslin) = 15 min

Autem (letiště Praslin → hotel) = 25 minTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.