Seychely - Patatran Village Hotel

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, La Digue, Anse Patates
Název ubytování Patatran Village Hotel
Typ ubytování Standard Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 38 730 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Patatran Village Hotel *** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámVydejte se na dovolenou v naprosto poklidném prostředí s nedotčenou přírodou, krásnými plážemi, modrozeleným mořem a hotelovými bungalovy, které ideálně zapadají do zdejší atmosféry Seychel.
Malebná zátoka Anse Patate na severním cípu ostrova La Digue vás ohromí mnoha způsoby. Hotel Patatran nabízí rozmanité ubytování v několika kategoriích pokojů a apartmánů. Ideální umístění tohoto hotelu láká k vyzkoušení mnohých aktivit jako jízda na kole, šnorchlování a dalších. Transfer do hotelu po příletu na hlavní ostrov Mahé je zajištěň lodí nebo malým letadlem. Celý ostrov La Digue si můžete projet na kole a prozkoumat nejkrásnější místa ostrova. V nedaleké vzdálenosti (cca 20 min lodí) se nachází sousední ostrov Praslin, kde je hlavním lákadlem Valée de Mai a unikátní palmy Coco De Mer.
Pokud hledáte destinaci, kde se hodinové ručičky budou posouvat podle vás, pak jste na správné adrese. Na své si zde přijdou i milovníci přírody, se kterou je Patatran Village v dokonalém souladu.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme s leteckou společnsotí Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůPatatran Village představuje luxusní ubytování v nápaditě zařízených pokojích a apartmánech. Některé jsou vyzdobeny námořnickými motivy, jiné ukazují to nejlepší z kultury Seychel. Vybírat můžete z pěti typů pokojů a jednoho typu apartmánu, který je ideální volbou pro zamilované.Pláž a mořePláže na sotrově La Digue vytvářejí kouzelná zákoutí, která jsou často vyhledávána mnohými fotografy. Klidné prostředí je vhodné pro relaxaci na slunci, přičemž tyto pláže jsou ideálním výchozím bodem pro nezapomenutelné šnorchlování. Známou a jedinečnou pláží je Anse Source D'Argent Beach.Gastronomie a hotelové restauraceDopřejte si lahodné pokrmy a osvěžující nápoje ve dvou hotelových restauracích a jednom baru. Hlavní hotelová restaurace nabízí krásné výhledy na moře a podává typickou kuchyni ostrova La Digue.
Restaurace Tarosa oplývá romantickou a intimní atmosférou s menu kreolské kuchyně.
Vychutnat si můžete snídaně formou bufetu, který zahrnuje některá typická kreolská jídla a různé druhy uzenin a šunek, vejce, slaninu, palačinky, čerstvé ovoce, cereálie a další.Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Jakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé na molo a budete přivítáni občerstvením v salonku, převeze Vás loď do přístavu ostrova La Digue, kde Vás bude čekat odvoz, který Vás dopraví autem až do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.
Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.
Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 1 hod 40 min.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.